Lista ocen Honda Logo (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~norA
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Bardzo umiarkowane - tanie części nawet tych lepszych producentów (wspólne z wieloma innymi Hondami). Zużycie wg. poprzednika to średnio 5-6L na setkę w zależności od klimy, ale dla mnie to drugoplanowe, więc nawet nie liczę. Jak ktoś je zagazowuje, to najprawdopodobniej nie stać go na żadne auto, bo dla mnie to już parodia, więc nie polecam takich egzemplarzy! Auto lekkie, a więc bardzo trwałe hamulce i zawieszenie (u mnie wciąż oryginalne)....
~G.A.
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Prosta, nieskomplikowana konstrukcja, przyjazna tez dla domorosłych mechaników, ceny bardzo atrakcyjne i dobry wybór zamienników, a części eksploatacyjne wspólne z wieloma japońskimi Hondami z tamtego okresu. W OC żadnych dopłat za markę, czy model - przy pełnych zniżkach z NNW mnie wynosi niecałe 470 pln/rok w ponad 100 tys. mieście wojewódzkim. Bak ma 40 L i jak się jeździ dynamicznie to trzeba częściej tankować, ale taka pojemność baku w...
~magacz
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
eksploatowałem ten samochód b. krótko-była to wersja z klimą - przy ostrej jeżdzie autostradowej zużycie wynosiło ok. 7,5 l/ 100km, zauważyłem, że nie przekraczając 110km/ godz. i bez klimy zużycie spadło znacząco do ok. 6,1-6,2 l/100km, przypuszczalnie w krajowych warunkach przy eksploatacji mieszanej miasto- trasa / jazdy tzw. nieautostradowe- auto nie powinno więcej zużywać jak 6,5l/ 100km co nie jest złym wynikiem dla parametrów tego auta
~Kaha
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Bardzo fajne miejskie autko, ma naprawdę świetny silnik, pracuje prawie niesłyszalnie i szybko się zbiera.Nie wiem dlaczego niektórzy piszą, że części są drogie. Ceny są zupełnie normalne, mój znajomy za naprawy peugeota płaci znacznie więcej. Minusem jest przestronność auta, ale czego wymagać od tego segmentu. Widoczność świetna, bo jest nieco wyższy od innych aut. Polecam.
~cobra4321
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Małe auto a pali całkiem dużo. Silnik jest mocny i paliwożerny. Średnie spalanie oscyluje w granicach 7 Litrów/100 km co jest wynikiem kiepskim biorąc pod uwagę masę samochodu wynoszącą 988 kg. Na trasie 6 litrów benzyny to całkiem niezły wynik ale w mieście wskazówka szybko spada w dół.
~Damian
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Jeśli chodzi o spalanie to miasto 7-7,5 trasa 6-6,5. Choć przyznam, że na benzynie to długo nie jeździłem ( 3 tygodnie). LPG to wartości o pół litra większe wiec tutaj jest już naprawdę EKSTRA! Części są tanie jeżeli są dostępne;p choć autko zyskuje niewiarygodnie szybko popularność.
~ToBy
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Super autko na miejskie warunki. Po złożeniu tylnej dzielonej kanapy mamy sporą przestrzeń bagażową jak na takie małe auto. Bardzo dobre wyposażenie w cenie seicento. 160 km/h to żaden problem w tym aucie, a na tym się nie kończy :)
~Tadek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Czesci nie sa wcale drogie o ile wogole sa dostepne.Cos pasuje z Civic,cos z Accord a cos z NICZEGO i mamy klopot.Kupienie czesci zamiennuch to naprawde wyzwanie.
~Conferenc3
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Ceny części bardzo niskie. Spalalanie na poziomie 6l/100km w cyklu miejskim i mieszanym. Wizyty i mechanika są rzadkie i niekosztowne.
Dziennik kosztów dla Honda Logo
7,3
~Jakub
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Cześci troche droższe niż do fiata, ale tu się nic nie psuje. Ekspolatacyjnych ceny ok.