Lista ocen Honda Logo (8) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Faktem jest ze powaznych awarii nie bylo,ale i tak uwazam ze te wszystkie opinie o Logo sa na wyrost pisane przez osoby ktore chca auto sprzedac i licza ze potencjalny kupiec zawita na Autocentrum i zachwyci sie ocenami.Jest to poprawny,malo awaryjny,szybko korodujacy,drogi Japonczyk,dosyc klopotliwy w utrzymaniu ze wzgledu na dostepnosc czesci.
~Damian
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Od zakupu w lipcu zrobiłem 25 tysięcy z czego 20 !! przez pierwsze 4 miesiące po mieście jako dostawca pizzy... Czyli najlepszy test niezawodności autka. Niestety... nic się nie stało;p W zimie przesadziłem z ręcznym i tył miał niemiłe spotkanie z wysokim krawężnikiem. Skończyło się wymianą tylnej belki i prostowaniem felgi (900 zł).
~G.A.
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Słabe blachy, cienki lakier, czyli typowo Japonia - częsta korozja tylnych nadkoli, przy progach, rzadziej tylnej klapy (raczej typówka dla Hond z tamtego okresu). Konserwacja podwozia obowiązkowa! Warto dbać o lakier często myjąc i ew. zabezpieczając, szczególnie zimą jak solą drogi.
~norA
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Na szczęście brak, choc jak ktoś zaniedba karoserię, to naprawa blacharsko-lakiernicza nadkoli tudzież konserwacja podwozia może trochę pochłonąć budżetu, więc w przypadku ognisk rdzy dmuchać na zimne, bo blachy cienkie.
~cobra4321
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Auto jest bezawaryjne. Żadnych usterek w aucie nie stwierdziłem.
~Stakermann
Zero awaryjności.