Lista ocen Honda Logo (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~G.A.
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Mało które auto miejskie z tego okresu oferuje tak wiele tj. wyposażenie + wrażenia z jazdy za tak rozsądne pieniądze! Niestety b. tanie egz. się już dawno pokończyły - najprawdopodobniej zostały zajechane w trupa marnym serwisem i lub na dowozach jedzenia. Warto dopłacić więcej za dobrze wyposażony, zadbany egz. szczególnie ze sprawna klimą, bo jeszcze długo posłuży. Bardzo porządnie złożone aut - na nierównościach nic mi nie zgrzyta i nie...
~norA
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Dałem za auto raptem parę tysiaków i dostałem więcej niż się spodziewałem, do tego bogate i sprawne wyposażenie, a wnętrze niezużyte, więc albo miąłem szczęście albo potwierdza się moja dewiza - jak dbasz tak masz! O dziwo auto mało znane, więc niepopularne w PL i dobrze, bo za atrakcyjne pieniądze można znaleźć dobry, "niewyruchany" egzemplarz do 200 tys. km, a widywałem nawet z przebiegiem ponad 300 tys. km, co jest moim skromnym zdaniem...
~Conferenc3
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Solidny samochód za 4-5 tyś. Idealny na pierwszy samochód. Super niezawodny jak na tak małe pieniądze. Żaden Peugeot, Fiat lub Ford nie dorównuje Hondzie w przypadku bezawaryjnej jazdy. Tapicerka i deska wykonane z solidnych materiałów, po 17 latach jak niemal jak nowe.
~Tadek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Drogie samochody o watpliwym przebiegu (nie byly w Polskiej dystrybucji) wiec kazde auto jest od niemieckiego dziadka co to tylko do kosciola jezdzil.
~ToBy
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Auto super wyposażone, nowoczesna stylistyka, trwałe i dobrze wyposażone. Za cenę seicento. Za tą cenę nie znajdzie się niczego lepszego.
~Damian
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Za 6 tys kupiłem + opłaty rejestracyjne, 3 tysiące dodałem - felgi, opony, pierdoły - instalacja BRC 3 tysiące. Ogólnie będzie jeździć mam wrażenie dłuugo.
~Andrzej m. Turek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Nastawiałem sie na Polo a tu mam za te same pieniądze auto młodsze, nie-kręcone, nie-robione w lepszej jakości
~stasiu 56
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Samochód niezawodny ekonomiczny wygodny . Doskonały w miescie .
~Stakermann
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Stara,sprawdzona Japońska technologia za małe pieniądze.
~Jakub
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Tani samochod , lać i jeżdzić