Lista ocen Honda Logo (8) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~G.A.
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Bardzo wydajna klima (aż 525g czynnika R134a wchodzi) szybko odparuje szyby, też szybko się wnętrze nagrzewa nawet w mrozy - na max grzaniu nie idzie w kabinie wysiedzieć. Duże oszklenie powoduje, że kabina latem szybko się nagrzewa, dlatego klima sprawna to duży zaleta, daje radę. Dodatkowy atut to podgrzewane lusterka (to była opcja wraz z ich z elektr. regulacją). Podgrzewanie tylnej szyby standard. Brak filtra kabinowego.
~norA
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Klima bardzo sprawnie wychładza wnętrze, ale ze względu na bardzo przeszkloną powierzchnię szybko się nagrzeje w upały. Zima jeszcze nie testowałem grzania, więc przemilczę ten aspekt. U mnie są podgrzewane lusterka oraz tylna szyba, więc w tym klimacie bardzo przydatne, choc oszczędne wygłuszenie karoserii pewnie nie pomoże w sprawnym utrzymaniu ciepła.
~Damian
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Znowu jak na tą klasę autka to nie mam zastrzeżeń. Moja ma klimę, która działa jak należy, nieco można odczuć osłabienie silnika przy jej działaniu jak w większości autek o mocy poniżej 100 KM. W zimie ciepło w lecie chłodno... Nie ma uchylnych tylnych szyb co dla mnie jest minusem, ale jako że mam klime nie uprzykrza mnie to życia ...:)
~cobra4321
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Wentylacja jest na przeciętnym poziomie, nadmuchy działają dosyć przyzwoicie, jednak nie są dobrane najszczęśliwiej. Można ustawić albo tylko nadmuch na szybę, na szybę i nogi, albo oddzielnie na inne części ciała z osobna. Nie można ustawić nadmuchu na wszystko jednocześnie. Poza tym parują szyby co ogranicza widoczność.
~Conferenc3
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Rewelacja po 17 latach nagrzewnica działa aż za dobrze. Klimatyzacja także bardzo sprawna, gdy się rozkręci to niemal mrozi. Klimatyzacja jest manualna i trzeba czasem postarać się aby zapanować nad chłodzeniem.
~ToBy
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Sprawnie to chodzi. Dmuchawa mocno dmucha, nie jak w większości "maluchów". Klima bardzo się przydaje.
~Stakermann
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Ogrzewanie i klimatyzacja bez zastrzeżeń.
~Andrzej m. Turek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Działa doskonale, lepiej niż we francuzach