Lista ocen Honda Logo 1.3 65KM 48kW 1996-2001 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~G.A.
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Jak na auto tego kalibru to jest zaskakująco dobrze, ale tylko dla średniego wzrostu dorosłych i max 4 osób. W środku ma się wrażenie siedzenia w mikrovanie, takie też jakby uczucie siedzenia za kierownicą. 4 uchwyty na na poje (2 przód+2 tył) to ewenement nawet w wielu aktualnych autach europejskich. Pojemny schowek w desce po str. pasażera. Fotel kierowcy mógłby jeszcze nieco niżej dać sie opuścić dla wyższych kierowców. Tylna kanapa...
~Damian
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Tutaj jest lepiej niż dobrze, ale się nie oszukujmy - logo jest małe. Dla 2 nawet wysokich osób jest przyjazne ( ja mam 186 cm) nie ma problemu z głową, nogami czy łokciami. Jednak z tyłu jest wtedy tylko wystarczająco (przednie fotele bardzo wygodne, mają sporą regulację przez co z tyłu może się dość ścieśnić ;p) Dostęp do tyłu bardzo dobry, foteliki przesuwają się niemal automatycznie ;p
~norA
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Zarejestrowany jak 5 os. co mi realnie jakoś ciężko sobie wyobrazić. OK, z przodu 2 nawet wyższe dadzą bezproblemowo radę, ale z tyłu max 2 dorosłe i to nie za wysokie oraz o chudych nogach. 4 cupholdery to niebywale w takich autach z tamtych lat - dziś nawet w drogich furach np. MB to najwidoczniej luksus! Bagażnik wystarczający jak dla mnie i o regularnych kształtach.
~cobra4321
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
W tak małym gabarytowo aucie jest sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Kierowca i pasażer mogą regulować ustawienie oparcia fotela góra dół. Kanapa tylna jest wystarczająca dla 2 dorosłych osób. Miejsca na nogi jest sporo zarówno z przodu jak i z tyłu Logo.
~Conferenc3
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Jest nieźle jak na tak mały samochód. Tylna kanapa jest głęboka i spokojnie 4 osoby mogą jechać w dłuższą drogę. Dużo uchwytów na napoje.
~Tadek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Siedzac z przodu mozna odniesc wrazenie ze siedzimy w samochodzie co najmniej o klase wyzej (duzo miejsca) a z tylu nie siadam.
~ToBy
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Mimo, że auto z zewnątrz małe, to wewnątrz wystarczająco miejsca, a fotele spore i wygodne.
~Jakub
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Bardzo duzo miejsca z przodu, gorzej dla wysokich pasażerów z tyłu
~Stakermann
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Miejsca w tym Small Car bardzo dużo.
~Andrzej m. Turek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Jak na ten segment to ok