Lista ocen Honda Prelude III (30) - Całokształt

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bastard
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
Ten samochód to kwintesencja japońskiej motoryzacji przełomu lat 80/90. Miałem kilka klasycznych Hond, ale Prelude w wersji 4WS to bajka. Prowadzenie i frajda z jazdy większa niż w Mazdzie MX-5. Niespotykany już dziś (i pewnie nigdy więcej w historii motoryzacji) design aut cywilnych. Z częściami nie ma większego problemu poza blacharką - trzeba tylko dobrze poszukać. Silniki nie do zdarcia. Jak kogoś nie stać na NSX a chce z uśmiechem jeździć...
~zdzichu81 mail- zdzichu.zawodowiec@neostrada.pl
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
honda jest poprostu mistrzem. jest zajebiscie niska i trzyma sie jak przyklejona do asfaltu. mam ja os niedawna ale naprawde jest bajer. wkuza mnie tylko to ze skrzynai jest jakas ciezka do zmiany biegow i 3 i 4 bieg troche zgrzyta. poza tym to nic nie puka inie stuka poprostu pracuje po mistrzowsku. na ten rok to autko jest super. honda rulez!!!
~jarek
Coupe 2.0 109KM 80kW
Super fura za male pieniadze.Jezdzi sie szybko i przyjemnie i co wazniejsze niezawodnie! Poza tym jezeli porownac wyglad z golfami i innym niemieckim chlamem w tym wieku to jest to zajeb.. fura.Zdecydowanie polecam!
~Reailia@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
Auto przypomina sprezone do biegu zwierze i takie wlasnie jest. Do jazdy super:) Na dluzszej trasie troche dla mnie za glosne. Rodzinki powinny o nim zapomniec - chyba, ze to samochod na zakupy. Swietny dla pan, nic sie nie psuje:)
~arek@lara.com.pl
Coupe 2.0 109KM 80kW
Mimo ze autko ma juz swoje lata to spisuje sie znakomicie.Nie wymaga praktycznie zadnych napraw.Po zainstalowaniu gazu straciła troche na dynamice, ale zawsze można przełączyc na benzyne i wtedy ..... mozna pojeżdzić.
~Waflu
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
Po prostu super fura... powalający wygląd, świetne właściwości jezdne, niezawodność, masa frajdy z jazdy i to wszystko za przystępne pieniądze... trzeba tylko o nią należycie dbać a na pewno się odwdzięczy ;)
~pity
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
straszne dojscie do naprawy wymieniaem olej to trzeba bylo wszystko z dolu odkrecac i straszne dojscie ..a brak czesci na rynku mialem problem z dostaniem wachacza ..nigdzie niemieli w katalogach ....
~kosiu
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
wspaniałe auto,ładne,głośne,średnio szybkie,kultowe,bezawaryjne.raczej dla kawalera--dla kobiet raczej nie,bo one niech kupują małe okrągłe,ciche i najlepiej elektryczne wozidełka
~Dzeju
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
Uwielbiam Honde za styl i to cos co w sobie maja, dla mnie to jzu druga Honda i niestety w ta musze zainwestowac niemale pieniadze ale chce ja doprowadzic do stanu perfekcyjnego.
~wozzek
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
nie jest to auto oszczędne ale jeśli ktoś lubi czerpać przyjemnośc z prowadzenia samochodu beż względu na prędkość z jaką sie porusza to taką możliwość daje preludka