Lista ocen Honda Prelude III (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ŚMIETNIK
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
W sumie dobrze choć elektryka mogłaby być lepsza. Najpierw szczotki alternatora - ale to normalne bo się przecież sciarają następnie kopułka (miała mikropęknięcia), potem uzwojenie alternatora a teraz regulator napięcia. Poza tym blacha - korozja.
~Dzeju
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
co jak co ale w Hondzie pewne rzeczy po prostu dzialaja... wiec nie psuje sie czesto a jesli juz sie cos niestety popsuje a my to naprawimy to bedziemy mieli pewnosc na dlugi czas ze nie bedziemy sie juz tym elementem przejmowac
~KOMUCH
Coupe 2.0 109KM 80kW
co jak co honda to jest to jak sie dba to sie ma wazne zeby nie uzywac tasmy do npraw i jak sie niezna to niepchac lab tam gdzie nie trzeba bo puzniej to psuje opinie marki
~Spajker
Coupe 2.0 109KM 80kW
Ciezko trafić to auto w bdb stanie ale nawet jak sie kupi zmeczony egzemplarz to dbając praktycznie niezawodne auto. Wkońcu JAPAN
~Łukasz
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
Ciągle to powtarzam: ponad 20 letni samochód i tylko mnie dziw bierze. Nie działa tylko zegarek elektroniczny desce.
~HP3
Coupe 2.0 109KM 80kW
raczej nie mam problemow poza klockami i innymi elementami ktore normalnie sie zuzywaja aha no te nadkola troszeczke mi wypryskuja
~vip_mleko
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
auto mam nie caly rok i wymienilem tylko przegub, tylne klocki hamulcowe, termostat i chlodnice bo ze starosci zaczela puszczac plyn
~Błażej z Piotrkowa Tryb.
Coupe 2.0 109KM 80kW
Po roku użytkowania nie ruszyłem palcem przy aucie,oczywiście nie biorąc pod uwagę wymiany części eksploatacyjnych
~drelich@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
kupilem i stwierdzam ze nadal są ludzie którzy nadal naprawiają dobre (z dramatycznym skutkiem)
~Luban
Coupe 2.0 109KM 80kW
to auto wogóle się nie psuje ( chyba ,że przecholujecie z prędkością i dacie w "palmę" )