Lista ocen Honda Prelude III (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ŚMIETNIK
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
Biorąc pod uwagę, że jest to samochód 2+2 jest tak jak być powinno. Mieszkamy w Polsce i jakiś idiota przy rejestracji wpisał że samochód jest 5-osobowy a ja raz próbowałem i muszę powiedezieć, że dalekie to od prawdy. Kierowca i pasażer z boku - idealnie, na tylnej kanapie dla ludzi powyżej 160 cm ABSOLUTNY BRAK MIEJSCA nad głową, a jeśli kierowca i pasażer z przodu wysoki lub długonogi i fotele cofnięte to nikt poza dzeckiem w foteliku...
~David
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Auto 4 osobowe, ale tylko na papierze. Jeśli już na 4 osoby to 2 musi być dziećmi. Kierowca i pasażer z przodu mają duży komfort, forele trzymają jak w objęciach. Tylna kanapa dla teściowej i osób, których nie lubimy.
~Reailia@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
Dla kierowcy na 5, dla pasazerow 1.Auto zdecydowanie dla dwoch osob. Z tylu mozna co najwyzej posadzic dwoje dzieci. Z powodu psa musielismy usunac czesc dzielaca siedzenia na dwa kubelki.
~szpino
Coupe 2.0 109KM 80kW
tylko dla 2 osób na tylniej kanapie moze jechac tylko jakas walizka ale jak trzeba to i 4 osoby tam weszly ale mieli ostro ciasno no i tarly kola o nadkola :]
~Buncu
Coupe 2.0 109KM 80kW
dla kierowcy i pasażera jest idealnie, w 4 osoby w aucie jest ciasno, szczególnie tym z tyłu, ale ja tam nie jeżdze.
~kosiu
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
178cm wzrostu i waga 70kg---z przodu mnóstwo miejsca a z tyłu mało---raczej tylko dla dzieci
~skuter
Coupe 2.0 109KM 80kW
kierowca i pasazer bez uwag, z tylu... :)nie interesuje mnie to w koncu ja tam nie siedze ;)
~kichu
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
dla pasazerow z przodu nic nie brokuje, a co do tylu... dobrze ze nie musze tam siedziec jak to coupe
~mickey00@op.pl
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
siedząc za kólkiem czuję się jak w niebie a z tyłu...a co mnie to obchodzi? ja tam nie siadam!
~Sadek
Coupe 2.0 114KM 84kW
kierowca i pasażer z przodu ma dużo miejsca i jest wygodnie, z tyłu- no cóż to chyba auto dwuosobowe ;)