Lista ocen Honda Prelude III (28) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ŚMIETNIK
Coupe 2.0 i 16V KAT 137KM 101kW
Bardzo dobry (wręcz doskonały). Przez 55 000 kilometrów wymieniłem gumy stabilizatora, dwie końcówki drążka i dwa sworznie wahacza (wszystko przód). Zaznaczam, że nie wiem kiedy i czy wogule poprzedni właściciele robili coś z zawieszeniem. Pomimo, że to wersja 4WS - z tyłem nic się nie dzieje.
~Buncu
Coupe 2.0 109KM 80kW
wielowachaczowe zawieszenie przedniej i tylniej ośi, bardzo nisko umieszczony srodek ciężkości, precyzyjny układ kierowniczy z progresywnym wspomaganiem, sprężyste i średnio twarde zawieszenie sprawia że auto prowadzi się pewnie przy każdej prędkości, a jednocześnie jest w miarę komfortowe
~Dzeju
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
uklad jezdny jest perfekcyjny!!! jak to w autku usportowionym jest twarde i na drodze czuje sie nawet najdrobniejszy uskok ale na zakretach to poezja, brakuje mi tu tylko w serii rozporek zawieszenia
~damos@kki.net.pl
Coupe 2.0 109KM 80kW
$ koła skrętne - poezja ! :))) Na parkingu trzeba się przyzwyczaić do cofania, ale na trasie "wygładza" zakręty. 230 kph na A4 (fakt- było z górki) i brak niestabilności lub podobnych efektów
~Łukasz
Coupe 2.0 i 16V 137KM 101kW
4WS to marzenie!! Na mieście jak i na trasie jak przyklejona, a na parkingu jak wózek widłowy (niesamowite wrażenia z jazdy). Dodatkowo rozwiązanie czysto mechaniczne, bezawaryjne.
~David
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
System 4WS to rewelacja ale trzeba się nauczyć na tym jeździć, a szczególnie parkować tyłem. Nadzwyczaj skrętny samochód i czuły na ruchy kierownicą.
~jarek
Coupe 2.0 109KM 80kW
Troche tylek lata i zupelnie nie wiem dlaczego!Przeciez tu przod powinien leciec a tu taka niespodzianka.Ale ogolnie jest w porzo i jest niezawodny.
~Spajker
Coupe 2.0 109KM 80kW
Super. Niskie i dość sztywne zawieszenie. Nie posiadam 4ws ale i tak daje radę w zakretach.
~yaro
Coupe 2.0 109KM 80kW
Prowadzi się idealnie. Mam jeszcze golfa GTI- na przyśpieszenie lepszy ale jedzie się nim jak na kobyle!!!
~skuter
Coupe 2.0 109KM 80kW
rewelacja jezdzi jak przyklejona kocha rakrety, mam obnizona na sportowych sprezynach i na alu 15