Lista ocen Honda Prelude IV (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ukabi
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
Biorąc pod uwagę ilość ściąganych IVgenów z UK - ceny używanych części są naprawdę niedrogie i jest ich całkiem dużo. Ciężko jednakże trafić dobry egzemplarz, niezachetany na polskich drogach. Prawdziwe perełki są w rękach pasjonatów, którzy raczej niechętnie je sprzedają. Mi się trafiła taka sytuacja, dopłaciłem sporo i jestem niesamowicie zadowolony, chociaż wiem, że inwestycje w to auto to jeszcze sporo, sporo PLN będzie. No nic, to...
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jakość cena, przy wyborze części Japan ok, są zamienniki lecz o mniejszej wytrzymałości (zależy co i od stylu jazdy).Gorzej z pewnymi częściami silnika które są aż śmiesznie wygurowane. Ogólnie samochód nie należy do tanich w utrzymaniu, ale również nie jest jakoś przeraźliwie drogi. I naprawde przy odpowiednim użytkowaniu całkowicie odwdźięcza sie niezawodnością ^^
~maro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Za te pieniądze ta jakość i technologia naprawdę może zadawalać jeśli oczywiscie auto zadbane.W srodku wysoka jakość wykończeń nie jest to na pewno standard w latach 90 ,porównaj sobie wnętrze innych aut z tego roku:) a częsci w zależności od silnika ale do 2 litrowego jest wszystko dostępne bo to popularny silnik w innych modelach a ceny normalne jak do innych aut.
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jak wspomniałem - Prelude była moim marzeniem, kupiłem ją za niecałe 4 tysiące, dołożyłem prawie drugie tyle, ale jestem usatysfakcjonowany z efektów i samego samochodu. W tym budżecie, jak i nawet w dwukrotnie większym - nie ma dla mnie samochodu sprawiającego więcej frajdy, dającego tyle przyjemności i satysfakcji z posiadania go.
~amber61
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
pieknie,ze te auta tak dobre sa tak tanie[uzywane],ktore auta po 15latach sa tak ladne i nie wyrozniaja sie na zewnatrz metryka,wyjezdzam na ulice i rzadko widze BRACI,to rzadkie auto w moim kraju zamieszkania,i dobrze!piekne auto!!!
~Boo
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
troche ceny sa za wysokie jak do tego samochodu , szczeze nie jest jakis odstajacy od innych a kosztuje wiecej. Wyglada super ale psuje sie drobiazgami jakie u innych tak czesto nie padaja,
~Grzegorz
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Wszystko pieknie spasowane żadnego skrzypienia, materiały dobrej jakośći, duzo lepiej niż w niemieckich autach w końcu wszystkie preludki były produkowane tylko i wyłącznie w japonii !!!!!
~Dziki Benny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
za 10 tys pln auto troche stare, ale jak sie trafi na zadbany egzemplarz to posłuży jeszcze kilka lat bez usterek, bardzo ciekawa i ponad przeciętna linia nadwozia i wnętrza:)
~paps gadu: 5020593
Coupe 2.2 i 16V 200KM 147kW
nigdy za 18-25tys zl nie dostaniesz sportowego bolida o takiej jakości i bezawaryjności. poza tym to HONDA :) model prelude v-tec 91-93 to podobno modele bardziej udane niz reszta
Dziennik kosztów dla Honda Prelude IV
11,6
~Chętnie
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
W mojej były rzeczy do zrobienia za 300zł... kupiłem ją za 3200zł... 3500zł i naprawdę jestem MEGA ZADOWOLONY ! Będzie to napewno samochód na dłuższy czas :)