Lista ocen Honda Prelude IV (46) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Wentylacja - po otwarciu szyb bocznych i dorzuceniu do tego szyberdachu, wieje jak w Górach Stołowych. Ogrzewanie - pozytywne, nawet przy ujemnych temperaturach nagrzewa sie dosyć szybko i nie traci tego ciepełka. Brak Klimy w moim modelu mi osobiście nie przeszkadza poniewaz mam problem z zatokami, ale dla osób lubiących klimę może to być problem, ponieważ w upały jedynie możemy liczyć na przeciąg ciepłego powietrza ;)
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Mam wersję bez klimatyzacji, przez co trochę żałuję, ale szyberdach w letnie i wiosenne dni jest genialny, czemu sprzyja bardzo dobre wyprofilowanie karoserii, proponuję przekonać się o tym samemu ;) Co do samej nagrzewnicy i dmuchawy, nie mam żadnych zastrzeżeń.
~amber61
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
klima za slaba jak na moje miejsce zamieszkania,poludnie europy,robilem service ostatnio ale po postoju na sloncu zbyt duzo czasu potrzeba na schlodzenie,ogrzewanie z kolei wystarczajace ale ....patrz wyzej gdzie mieszkam
~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Brak klimy nie jest uciążliwy poprzez szyberdach i duże boczne szyby. Jeśli otworzy się wszystko na raz, można poczuć się jak w kabriolecie. Ogrzewanie i wentylator też dają sobie radę.
~ninja_ziom@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Tu nie mam wątpliwości -medal-,ze względu na \"małą\" kabinę i silniki z duża pojemnością nawet przy dużych mrozach szybko nagrzejemy wnętrze podobnie - szybkie działanie klimy.
~seryjny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jak sie ma ochote to przeciąg można miły zrobić w lat ;) szyberdach jest mega fajny! ;) w mrozach, po odpaleniu i chwili jazdy grzeje z nadmuchów naprawdę mocno
~Tomek
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Bardzo dobry nawiew, ogrzewanie w zimę ok, jak odpale auto i pójdę odśnieżyć i otworzyć bramę to już jest w miarę ogrzany. A w lato klimka ale tylko manualna(dobrze chłodzi)
~Chętnie
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Na naprawdę wysokim poziomie, klima jest nie potrzebna ponieważ w moment jest już przyjemnie po otwarciu okien, szybka recyrkulacja powietrza.
~DiKej
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
dobrze, bo brak filtra cząstek stałych, klimy też ale taka wersja więc nie narzekam a za to grzeje jak w piecu, no i wentylator cichutki:)

Usterki Honda Prelude IV

Honda Prelude IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jontek.
Coupe 2.3 i 16V 160KM 118kW
Wentylator jest raczej cichy i wydajny grzeje w zimie i chlodzi w lecie wystarczajaco. Jak ktos chce saune albo komore kriogeniczna to nie w aucie.