Lista ocen Honda Prelude IV (55) - Widoczność

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ukabi
Coupe 2.2 i 16V 185KM 136kW
Jest dobrze, ale szału nie ma. Osobiście przeszkadzają mi trochę lusterka przy parkowaniu - tj. aby dostrzec krawężnik parkując tyłem trzeba je przestawić. Po obniżeniu także co wyższe auta mają skłonność do świecenia kierowcy po oczach. Poza tym wszystko w normie, słupki mocno nie przeszkadzają a z uwagi na długie drzwi widoczność na boki jest bardzo dobra.
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Początkowo myślałem że będzie tragedia, dziś już wiem że to była bzdura. Szyba przednia jak i !tylnia! dają radę, czarny punkt w lusterkach chyba nie istnieje, jedyne co mi osobiście przeszkadza to słupki pomiedzy szybami drzwii a przednią szybą, nieraz potrafią zasłonić cały samochód :P ale da sie do tego przywyknąc i przystosować jakąś taktykę.
~ninja_ziom@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Tu tez niestety 4 gwiazdki auto stworzone do przemykania szybko po autostradach a nie do parkowania ;) Osoby ze wzrostem poniżej 170cm mogą mieć problemy z parkowaniem(długa maska-nie wiadomo gdzie się kończy ;) i tylna szyba położona \"wysoko\"). Osoby wyższe nie będą miały takich problemów.
~jareknigga@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
na zakrętach kolumnyprzedniej szyby ograniczają widoczność, również tylne słupki zasłaniają.. ale to wina ze siedzi sie nisko... pozatym największy mankament to oslepianie jadących z przeciwka i z tyłu z uwagi na niskie siedzenie na wysokości wiązki światła innych samochodów
~DiKej
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
co tu dużo pisać, cupe z widocznością sedana, w porównaniu do nowych aut jest super, ja naprawdę nie jestem w stanie się przyczepić, przód bdb, boki też a do tyłu w zupełności wystarczająco, porównując np do cifa VIIIgen to to prela jest szklaną bańką;)
~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Dla mnie jest doskonale. mam 176cm wzrostu i widzę wszystko tak jak trzeba. Dużo zależy od wzrostu ponieważ siedzimy prawie na podłodze. Do tyłu - jak w każdym sedanie, odwracając się, widzę koniec bagażnika. Założyłbym tylko jakiś czujnik cofania dla wygody.
~Dziki Benny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
o ble...Dobrze że lustra el.to sie da obniżyć do krawężnika jak sie cofa do tyłu. Tak to lipa.Jedynie można sobie tyłem podjechac nad krawęznik, bo z przodu trochę zderzak za niski i nie widac gdzie sie kończy, ale o to chodzi w tym aucie:D:D
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jako, że jestem osobą dość wysoką, nie miałem jakichkolwiek problemów z widocznością. Jedyną sprawą do jakiej warto się jak najszybciej przyzwyczaić, jest długa maska, która czasem utrudnia nam parkowanie w ciasnych zakamarkach.
~seryjny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Niektórzy, którym pozwalałem sie przejechać twierdzili, że mały obszar widoczności... dla mnie to kwestia bardziej przyzwyczajenia do modelu auta sportowego, widzę wszystko co powinienem ;)
Dziennik kosztów dla Honda Prelude IV
11,6
~wodniak5@wp.pl
Coupe 2.2 i 16V 200KM 147kW
No panoramicznych okien i lusterek to Preludka nie ma :) Mogloby byc lepiej choc generalnie hondy z tego segmentu sa autami niskimi a co za tym idzie widzisz nieco nizej niz przecietny misio :D