Lista ocen Honda Prelude IV 2.0 i 16V 133KM 98kW 1991-1996 (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
W tym temacie niestety Prelcia ginie, ze wzgledu na szaroko rozstawione koła czuć każdą nierówność na naszych drogach, więc o komforcie jazdy po polskich drogach nie ma mowy, chociaż i tak nie jest najgorzej, siedzenia półkubełkowe trzymają człeka i przy tym sa wygodne i mięciutkie. Rozłożenie i tak minimalnej ilości przycisków - ok, i umiejscowienie radia blisko drążka zmiany biegów również pozytywnie wplywa na manewrowanie radyjkiem....
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Honda Prelude jest autem, w którym ergonomia jest na bardzo wysokim poziome ( porównując zarówno do aut z lat 90-tych jak i młodszych). Konsola centralna jest czytelna, a wszystkie przyciski od elektryki są w bardzo wygodnych miejscach. Ja posiadam przedlifta z "trumną" i choć troche ona przeszkadza, to dodaje nam duży schowek, do którego możemy zmieścić naprawdę dużo szpargałów.
~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Czytelnie i wszystko pod ręka. Duże zastrzeżenia do braku podłokietnika w wersji przed liftingowej i opieranie łokcia na twardym uchwycie do zamykania drzwi. Zegary paliwa i temperatury słabo widoczne w słoneczny dzień przy włączonych światłach mijania. Brak podręcznych schowków, wyłącznie kieszenie w drzwiach i podłokietnik dla tylnych pasażerów.
~seryjny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Kwestia czy pasuje nam na \'sportowo\', jak dla mnie wszystko współgra, jeździ się z frajdą :) Nie ma tylko za bardzo miejsca na hmm jakieś dokumenty, papierowe pierdołki i też inne drobiazgi, przeważnie jeżdżę sam, więc z tyłu rzucam ;p schowek przy pasażerze nic nie zmieści ;p a ta trumienka przy ręcznym też nie za duża...
~Pershing
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
5+ kosmiczna na owe czasy deska rozdzielcza sprawdza sie doskonale wygodna dzignia recznego, wszystko na swoim miejscu tylko wycieraczki i kierunkowskazy sa odwrotnie ale trzeba to wybaczyc japonczykom. :-)
~DiKej
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
trzeba się przyzwyczaić, na początku nie zawsze ręka szuka guziola tam gdzie on jest, ale za to łatwy dostęp do wszystkiego, trza się przyzwyczaić
~ninja_ziom@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Wszystko na swoim miejscu.Trzeba się przyzwyczaić do umieszczenia przycisku świateł awaryjnych.
~MarYOUsh
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jestem bardziej niz milo zaskoczony, wsyscy straszyli litrarzem, a okazalo sie ze rzadko kiedy pale ponad 8,5
~jareknigga@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
przyciski do opuszczania szyb moglyby być bliżej rączki klamki albo klo skrzyni biegów

Usterki Honda Prelude IV

Honda Prelude IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kasztan
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
niewiem do konca ct to znaczy ´´dobre´´