Lista ocen Honda Prelude IV 2.0 i 16V 133KM 98kW 1991-1996 (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Śmiało moge powiedzieć że do tej pory usterek brak!!! Wszystko działa idealnie. Śmiało moge polecić to auto, jest całkowicie bezproblemowe (zaznaczam tylko silnik 2.3 to nie najlepszy wybór!!! Ale 2.0 i 2.2Vtec to rewelacja, wiem to mnie preludą zaraził kolega który ma Vteca, niestety mnie nie było stać. A znam tez posiadaczy preludki z silnikiem 2.3 i o ten silnik trzeba dbać wtedy też nie powinien przyspażac kłopotów)
~DiKej
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
też błędy fabryki słabe gumki w tylnych zaciskach, przez co jeśli ktoś tego wcześniej nie zrobił to po kupnie czeka pełna regeneracja druga sprawa to po 240tsiach padłą pompa sprzęgła, miała pełne prawo, choćby po samych 2 latach kiedy to ja obsługiwałem, a raczej kopałem sprzęgło;)
~Kasztan
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Nie odnotowalem zadnych naglych lub nie oczekiwanych usterek,ale jak ja kupilem miala pekniety kolektor wydechowy najprawdopodobnie z przyczyny odkrecenia sie sruby mocujacej go do bloku silnika w okolicach rury wydechowej
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Honda Prelude pomimo swojego leciwego wieku, nigdy mnie nie zawiodła. Naprawdę, solidne i niezawodne, japońskie Coupe.
~GRZECH
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
ANI JEDNEJ AWARJI W PONAD 10 LETNIM AUCIE :) JAK KUPILEM MIALA PRZEJECHANE 177000 KM JAK SPRZEDALEM 220000 REWELACJA
~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Z mojego krótkiego doświadczenia i z opinii innych, ten samochód jest niezawodny. Ufam mu mimo jego wieku.
~starles
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
pompa wody i cewka zapłonowa,ale przy takim przebiegu i ostrej jeżdzie to grzechem buyłoby narzekanie:)
~seryjny
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Mam auto dopiero od roku, nic nie \"złapałem\" poważnego ;) więc jest dobrze, póki co... ;)
~filantrop
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Nigdy nie staneła w przeciwieństwie do czegoś innego...co też ze mną podróżuje w tym autku.:)
~Pershing
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
z tego co wiem auto nigdy nie mialo usterki, bylo regularnie serwisowane( sprawdzalem)