Lista ocen Honda Prelude IV 2.0 i 16V 133KM 98kW 1991-1996 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SaintRav
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jeżeli chodzi o wyciszenie auta, jest w porządku.Przy zamkniętych szybach otoczenie jest dobrze wyciszone. Prace silnika słychać powyżej 3,5tyś obrotów i to z umiarem, poniżej z kolei dudni tłumik (oryginalny-który jednak jest ciut przy głośny).Nie wyobrażam sobie nie słyszeć silnika na wyższych obrotach.. przecież to muzyka dla ucha :D
~Chętnie
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
W tym temacie ciężko mi powiedzieć ponieważ w tym samochodzie raczej jeździ się z otwartymi oknami i na wyższych obrotach (na nagrzanym silniku oczywiście). W mojej mam przelotowy tłumik i jest stanowczo głośno w środku. Ale w tym samochodzie raczej o to chodzi ;) Ma robić wrażenie, przykuwać wzrok i się dobrze odpychać :)
~Kasperro
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
W Prelude jest głośno, mam przelotowy wydech i przyznam, że jadąc w trasę jest dosyć męczący. Nie mniej jednak takie auto kupuje się z innych powodów, niż chęć salonowego wyciszenia w czasie jazdy :D
~ninja_ziom@tlen.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Mi pasuje myślę,że samochód został tak zaprojektowany aby docierały do nas dźwięki z pod maski i tłumika na wysokich obrotach w końcu to auto ze sportowym charakterem.
~Kasztan
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
bardzi cichy szyber dach a to sobie cenie zeby otwarty nie zagluszal muzyki ;).ogulnie cicho ale powyzej 120 slychac szum pedu powietrza
~Grzegorz
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Po wymianie tłumika na tłumik od accorda z takim samym motorkiem praktycznie autko niesłyszalne chyba że się przyciśnie pedał gazu wtedy przyjemnie mruczy.
~adrianse@opl.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
japońska technika początku lat dziwiedziesiątych w audi 100 z 94 jest głośniej czasami spoglądam na obroty czy pracuję jest bardzo cichy.
~koala
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Słabe, choć to akurat zaleta, dźwięków jakie z siebie wydaje ten samochód nikt nie chce wyciszać:) W długich trasach nieuciążliwy
~Boo
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
hm ja tam nie powiem nic zlego, przejechalem 800 km i glowa mnie nie bolala :) wiec jest juz git

Usterki Honda Prelude IV

Honda Prelude IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~DiKej
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
jak już pisałem chcesz jest jak w limuzynie, a jak chcesz to jest jak, nie, lepiej niż w ferrari:)))