Lista ocen Honda Prelude V (64) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~honda prelude
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
troszke pierdółek było, ogolnie to auto jest troche kaprysne mimo regularnego serwisowania i bardzo dobrego stanu; uszkodzona pomka od spryskiwacza, kiedys czesto przepalaly sie zarowki w przednich lampach, teraz po 2krotnej wymianie gniazd jest ok, szybko zuzywajace sie klocki hamulcowe (nie kupujcie najtanszych klockow, tracz i piast bo to szajs) nagminnie zapiekajace sie hamulce, zatarte lozyska w tylnych kolach, rdza na tylnych nadkolach,...
~Karol
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Niedziałający obrotomierz, przerywające radio, przerywające głośniki z przodu, niedziałający centralny zamek. Drobnostki, jednak bardzo denerwujące. W większości przypadków naprawy były tanie i proste, natomiast jest to bardzo irytujące. Obrotomierz naprawiony uderzeniem w deskę rozdzielczą, radio wyczyszczenie styków, głośniki na nowo przylutowanie przewodów, natomiast centralnego zamka samemu nie udało mi się naprawić.
~Fan pralki :)
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jeśli chodzi o drobiazgi, to psuje się jak każde inne auto. Wiadomo, ze klocki, tarcze, zawiecha, elektryka itp. pada jak w każdym innym aucie. Co raz coś nowego, a to silnik się zaczyna przegrzewać, a to łożyska szumią, a to sprzęgło do wymiany, tarcze mi też biły, sparciały elementy gumowe zawiechy, rozleciał się układ wydechowy, gdy spadnie deszczyk, łowię ryby w bagażniku.
~Cytrynoz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Pomimo 363tys. znanego przebiegu, po ogarnięciu zaniedbań poprzednich właścicieli, chodzi jak zegarek. Przez rok, trzy razy zdarzyło mi się, że nie zapaliła. 2 razy spaliła bezpiecznik, bo któryś z poprzednich właścicieli niechlujnie zadrutował kabelki po deską. Raz pomogła wymiana palca i kopułki, bo stare już się wytarły.
~tomsel@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jak do tej pory nic się nie zepsuło z innych powodów aniżeli zużycie w trakcie eksploatacji. Na początku denerwowało głośne zamykanie szyberdachu (podobno nie jest to wada); ale już do tego przywykłem. Przy jeździe na muldach słyszalne są trzaski niewiadomego pochodzenia (pewnie plastiki).
~maro
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jeżeli uznamy że części eksploatacji to usterki to i tak nie ma stosując dobre zamienniki duzo do roboty.Rdza to największy problem japończyków i predzej czy pózniej pojawi się na nadkolach progach w kazdym aucie,puki co cisza.
~Mikuś
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Dosyć popularnym problemem jest psujący się silniczek krokowy, stąd czasem obroty wariują przy nierozgrzanym silniku, do tego opadający często tylny zderzak (pękające uchwyty). Trzeba kontrolować stan zaworów.
~kierowca Trójmiasto
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
miałem wiele samochodów wcześniej,w tym audi,renaulty,fiaty,ople,daewoo.mitsubishi i moge powiedzieć,że honda jest dobrym,solidnym samochodem a drobne usterki jak w każdym samochodzie sie pojawiają
~Maverick
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Na razie wszystko OK... kupiłem ją tylko dlatego, że wszyscy wychwalają to autko pod względem niezawodności. no i dlatego bo jest piękna :))) 1/3 ludzi ogląda się za tym samochodem :)
Dziennik kosztów dla Honda Prelude V
10,4
10,6
~Arek
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Honda i nic wiecej pisac nie trzeba,ale dodam,ze auto lubi jak sie wszytsko robi na czas tzn paski,filtry oleje itp... No chyba ze ktos katuje auto krecac do 7 tysiecy przy kazde3j okazji::(