Lista ocen Honda Prelude V (65) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Beny, Prelude Team Poland
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Części ASO drogie ale mam dobry sklep z zamiennikami do japończyków, choć nie mam po co do niego jeździć! Kompletny rozrząd kosztował tam... 340 zł, w ASO ok 1800 zł. Na szczeście moja Preludka miała świeżo zmieniony przed sprzedażą. Materiały wewnątrz są DOSKONAŁEJ jakości, po 177tyś km brak w moim egzemplarzu oznak zużycia! Nic nie skrzypi, boczki foteli nie poprzecierane. Silnik oleju nie bierze, blacha zdrowa. Jakość/cena rewelacyjna!
~Karol
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
6000 złotych za auto, włożone 4000 razem z remontem blacharskim i mam auto, które już nie straci na wartości. Auto doprowadziłem do stanu niemal idealnego, natomiast trzeba się liczyć, że większość egzemplarzy jest dość mocno "zdrutowana" i "ulepiona", sporo czasu zajęło mi doprowadzenie do używalności i wyrzucenie wszelkich modyfikacji zamontowanych przez wcześniejszego właściciela.
~honda prelude
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
samochod mozna kupic za nie cale 10 tys zl, ale znalezc w fajnym stanie jest naprawde ciezko ja swoja mam od ponad 4 lat juz wtedy szukalem dobrego egzemplarza ponad pol roku!!!!! Wiadomo za te pieniadze mozna kupic mondeo, lagune czy cos takiego o 4 lata mlodsze, ale ile na ulicach widzi sie prelud a ile wyzej wymienionych aut ;-)
~Maverick
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Honda Prelude 2.0 16 V 04.2000r 140000 Km z niemiec 1 właściciel, Klima, podgrzewane fotele i lusterka, pełna elektryka, szyberdach, brakuje tylko skór.... zapłaciłem za nią 17,800 zł + 2 tyś za opłaty i samochodzik jest w idealnym stanie technicznym :)) Jestem w niej zakochany :)
~hondziarz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
za okolo 17-18 tys mozna juz kupic prelude w niezlym stanie, uwaga bo duzo egzemplazy jest powypadkowych!!!! Zanim kupilem swoja prelude szukalem wczesniej okolo pol roku sensownego, zadbanego egzemplarza, ogolnie samochod jak najbardziej wart jest swojej ceny, bo stylem wyglada na duzo drozsze auto...
~swistaq
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Auto takie jak moje można kupić już za 5 tys ale będzie to zajechany strucel z kilogramem szpachli. Żeby cieszyć się jazdą i nie włożyć w auto worka pieniędzy trzeba wydać ok 8-9 tys za f-serie i 10-12 za v-teca. To małe pieniądze za samochód który daje taką radość z jazdy.
~Kamil
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Kupiłem drogo, zmęczony egzemplarz. Tak więc moja opinia jest mało miarodajna. Warto poświęcić dużo czasu, szukając swój wymarzony samochód. Teraz kiedy środki jakie wpompowałem w Honde przerosły jej wartość, mogę w końcu cieszyć się prawdziwą japońską bezawaryjnością.
~Cytrynoz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Stara dobra japońska robota. Zabezpieczenie antykorozyjne mogłoby być lepsze, natomiast bardzo podoba mi się, że każda pierdoła jest stosunkowo prosta i dopracowana. Krótko mówiąc nie widać ducha chamskiego oszczędzania.
~Argin
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Warto nabyć ten samochodzik. Jedyny mankament to sporo zużycie paliwa ale jeżeli ktoś chce taki samochodzik to pewnie sie z tym liczy. Poza tym model ten robi wrażenie, a przede wszystkim jest dosyć niespotykany. Polecam

Usterki Honda Prelude V

Honda Prelude V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marcin_majewski@op.pl
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
cena adekwatna do jakości i radości z jazdy, jak tylko możesz to kup-gorąco polecam (chociaż 2.2 Vtec to jeszcze więcej FUN ale i więcej kasy........ (prawdopodobnie za pare miesiecy będzie do sprzedania (rodzina się powiększa :-)))