Lista ocen Honda Prelude V (64) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof (Badyl)
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Wyciszenie świetne. Jednak powyżej 130 km/h zaczyna się robić głośno. Przy dużej prędkości czuć ciśnienie... nie wiem może to moja subiektywna ocena - ale kilka osób powiedziało to samo. Maksymalna prędkość jaką jechałem to około 210 km/h Prędkości rzędu 180-190 osiąga się naprawdę bez problemu i szybko. Przyśpieszenie od 0 do 100 km/h to czas około 8-9 sekund.
~hondziarz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
jak juz wczesniej pisalem silnik jest bradzo cichy, na postoju lub przy spokojnej jedzie praktycznie go nie slychac, wsumie to sportowe auto powinno byc troszke glosniejsze, ale jak ktos chce to moaze zalozyc sportowy wydech...... ja mam oryginalny i nie mam zamiaru zmieniac bo traktuje ten samochod jako auto do codziennej jazdy a nie jako wyscigowke
~Kamil
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Do 3,5 - 4rpm cisza, potem przyjemnie basowy dźwięk silnika. Jestem z pokroju tych, którzy pozostawili seryjny (ładnie brzmiący i nie natarczywy) wydech, więc komfort jazdy wysoki. Dodatkowo świetna akustyka wnętrza (dobry pod zabudowę audio!)
~Karol
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Ogólnie to nie ma tragedii mogło być lepiej, natomiast jak na stare japońskie coupe to samochód bardzo dobrze wyciszony. Przy wyższych prędkościach jest dość głośno, natomiast do 120 km/h jest na prawdę super. Pozytywne zaskoczenie.
~Jaco78910
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Dopóki nie wkręcamy silnika na wysokie obroty jest ok. Jak chcemy pojechać szybciej to też nie ma problemów. Kiedyś przy prędkości 180km/h słyszałem świst w prawych drzwiach, wymieniłem uszczelkę i po kłopocie.
~-radek
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Auto typu coupe, z założenia pewnie troszkę pod szybką jazdę. Myślę, że ludzie kupujący takie samochody nie spodziewają się w nich ciszy rodem z mercedesa S class, jednak trzeba przyznać, że do 130km /h jest całkiem dobrze :)
~Michał
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Zdarzyło mi sie zakrecic rozrusznikiem przy włączonym silniku tak było cicho :) Podczas jazdy w okolicach 200km/h poziom hałasu w normie, mozna normalnie rozmawiac, nie trzeba podgłaszac radia-wiadomo nie jest to S600 ale jest dobrze
~Maciej Oskar
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Nie chciałem żeby była zbyt cicha, wydech zmieniony, osłona pod maską zerwana i było ok. Przy nieoryginalnym wydechu w trasie może być męcząca bo na 5 biegu przy 140 km/h ma około 3/4 tys obrotów.
~Mikuś
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo, bardzo głośno przy prędkościach autostradowych, jazda z podniesionym szyberdachem może być da niektórych katorgą, chociaż jak ktoś lubi "wczuć się" w samochód nie powinien narzekać ;)
Dziennik kosztów dla Honda Prelude V
10,4
10,6
~Beny, Prelude Team Poland
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Wyciszenie aż za duże co wpływa pozytywnie na komfort podróży. Silnika na biegu jałowym poprostu... nie słychać! Kto chce rasowy dzwięk, polecam stożek albo jakiś dobry sportowy wydech.