Lista ocen Honda Prelude V 2.0 16V 133KM 98kW 1996-2001 (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Generalnie, myślałem, że będzie dużo gorzej, owszem samochód zardzewiał pomimo tego, że całe życie był garażowany, ale korozja pojawiła się tylko na tylnych nadkolach i na końcówkach progów. Podłoga była bardzo zdrowa, pomimo, iż nie miała na sobie ani śladu konserwacji. Rzeczą, która mnie negatywnie jest lakier. Klar zszedł na środku drzwi i zaraz przed kierowcą na masce. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane.
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Przepraszam, ale jeśli mój samochód nie był nigdy bity, oprócz wypadku, ze skrzynką z narzędziami oraz tylną lampą i zderzakiem to dlaczego on gnije. Podszybie, progi, nadkola, plus oczywiście miejsce koła zapasowego, ale na szczęście udało mi się wszystko ogarnąć samochód nie ma śladu rdzy i mam nadzieję, że tak zostanie
~Cytrynoz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Tu mogłoby być lepiej. Praktycznie wszystkie pralki które dzisiaj jeszcze jeżdżą był już robione. Najgorzej chyba tylne nadkola. Na plus zdecydowanie piękna sylwetka.
~StormM
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
No tutaj niestety tylne nadkola i progi są napewno jej słabością. A poza tym reszta naprawdę nie najgorzej
~Mikuś
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Rdza na nadkolach, masce oraz klapie bagażnika obniża ocenę, chociaż i tak jak na auto japońskie jest nieźle.
~Vincent5
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Przy zadbanym egzemplarzu i karoseria i lakier mimo upływu lat świetnie się prezentowała.
~Maciej Oskar
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Niestety jak to stare Hondy, rdzewieją nadkola tylne - norma.
~Paluch
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
"Deszczyk pada, wiater wieje. Słychać Hondę jak rdzewieje."