Lista ocen Honda Prelude V 2.0 16V 133KM 98kW 1996-2001 (39) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jak napisałem we wstępie kupiłem samochód od małolata idioty. Zaraz po zakupie wymieniłem: chłodnice, komplet zawieszenia przód+tył, silnik, sprzęgło, układ wydechowy. Poszło sporo funduszy. Natomiast w chwili obecnej, moja jedyna bolączka to brak ładnej pogody. A dlaczego? Bo w zimie plastiki w samochodzie skrzeczą jak w polonezie. Honda jest stworzona do jazdy w ciepłym klimacie. Dlatego moja już za parę dni trafia do garażu i w nim spędzi...
~Cytrynoz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jakość była bardzo dobra, jednak i preluda ma swoje bolączki. Po 200 tys. aparat zapłonowy warto wymienić na regenerowany, miała też akcję serwisową dotyczącą kostki stacyjki. Ponadto główny przekaźnik(main relay) pod deska lubi się wysypać i może wymagać przelutowania. Poza tym, wymieniając raz na jakiś czas części eksploatacyjne, dbając o sprawny zapłon i jest ustawienie honda się odwdzięczy. Złoty wóz!
~StormM
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Brak poważnych usterek, jedynie części eksploatacyjne wymieniłem, no i jeden z zacisków hamulcowych był do naprawy oraz wymieniony został drążek kiery, a także sworzeń wahacza z tyłu. No i jeszcze sztukowany był przewód elastyczny pod niestety przegniły już fragment przewodu sztywnego pod spodem z tyłu auta niedaleko zbiornika paliwa
~Fan pralki :)
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Jak narazie prala nie stanęła mi w trasie (odpukać). Wiec na plus. Słaba jest blacharka, łątwo chwyta ją rdza. Ja swoją preludę trzymam w ciepłym garażu i śledzę z wyprzedzeniem prognozy pogody, z zapowiedzia każdej mrzawki. W zimie nie ma mowy o jeżdzie :)
~szymon
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Miła jest świadomość, że samochód nigdy cię nie zawiódł. Kiedyś mechanik z hondy stwierdził: jeśli robisz przeglądy co 10-12 tys km daję ci gwarancję, że auto bez przygód dojedzie na następny przegląd. To się sprawdza.
~Karol
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Kompletnie nic, wiadomo eksploatacyjne sprawy jak wydech, klocki, tarcze, rozrząd, natomiast żadnych usterek z winy samochodu. Bardzo dobre auto, na którym można polegać, jeszcze nigdy nie zawiodło.
~honda prelude
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Napisalem wyzej, ze auto jest kaprysne, ale nigdy mnie nie zawiodlo, zawsze i wszedzie mnie dowiozlo do celu, ale napewno do niezawodnosci civica z pierwszej polowy lat 90\'tych duzo mu brakuje.
~ballack1984@wp.pl
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
poważnych usterek nie miałem cyt\"nic się nie dzieje z tym autem! przejechałem około 3000km na średnio 5-6 tyś obr i nic! nie do zajechania!!!\" przy ostrej jeździe można sporo wydać na ogumienie!!!
~Eternel
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
Opieram się na doświadczeniu poprzedniego właściciela - żadnych poważnych usterek - jedynie wymiana podstawowych elementów ulegających zużyciu podczas standardowej eksploatacji...

Usterki Honda Prelude V

Honda Prelude V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hondziarz
Coupe 2.0 16V 133KM 98kW
w tym rowniez nie mam o czym pisac :) poprostu honda, trzeba trafic na nie bity zadbany egzemplarz, to samochod bedzie sluzyl przez dlugie lata............