Lista ocen Honda Stream (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Po zakupie powymieniałem poprzepalane żaróweczki w przyciskach od klimy i w tablicy - zegarach. I to tyle. Aha! Miesiąc po zakupie zaczął trzeszczeć mechanizm podnoszenia szyby kierowcy i w końcu szyba poszła w dół - pękła linka. Z uwagi na brak linek oraz wiedzy w zakresie naprawy tego podzespołu nabyłem w necie cały mechanizm za 40 zł... Wymiana, a raczej zabawa - 2 godziny wraz z wygłuszeniem drzwi ;) Poza tym zregenerowałem tylne zaciski...
~Fatum7
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Szybą kierowcy dość wolno się podnosi, więc być może za jakiś czas trzeba będzie wymienić silniczek. Póki co poza olejem i filtrami padła jeszcze żarówka światła stop (prawy). Tych żarówek nie ma na stacjach benzynowych. warto mieć 2 zapasowe w schowku
~yasieq
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Poduszki pod silnikiem i skrzynią przy przebiegu 300 tys km zastrajkowały na skutek ciągłego traktowania ich betonową podeszwą właściciela, Łączniki stabilizatora (kpl na przód i tył 90 zł ) to pieta achillesowa /wytrzymuja tylko 100 tys kmalbo i mniej
~Batumka!
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Bez uwag. To auto nie psuje się. Nim się jeździ. Wymiany jak w kazdym innym dotyczą elementów eksploatacyjnych. Zwieszenie o normalnych kosztach. Co dzienna eksploatacja przyjemna i bezpieczna. Auto z prostą elektryką, bez komputerów, bajerów.
~bartkochanski@gmail.com
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
jak narazie lacznik stabilizatora lewy tyl, dwie zarowki, przebieg moj w ciagu roku 30k (rozbilem tyl przy zbyt dynamicznym cofaniu: Hak,zderzak,cala klapa,listwa chrom, szyba - € 3000 wszystkie czesci orginalne naprawa serwis)
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Od czasu założenia LPG kilka razy wyskoczył mi błąd "niewłaściwa mieszanka" pilot od centralnego się rozprogramowuje kilka razy wymieniałem już żarówki przednie (po 3 w każdym reflektorze)
~sickape
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
-Tule wahacza. 1 szt. ok.35 zł -Wymiana uszczelki na kolektorze wylotowym 100zł - koszt części i naprawy. -Problem z czujnikiem temperatury w chłodnicy -300zł - koszt części i naprawy.
~Radek
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Nigdy się nie zatrzymał- nawet check engine świecił ale jechał. Lampy przednie- matowieją/ maglownica luzy/ cewki/ wysprzęglik/wentylator nadmuchu/lampki od podświetlania- po 20 latach
~Kato
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Kupiłem z uszkodzonym siłownikiem pneumatycznym centralnego zamka przednich drzwi - trochę poszukałem i znalazłem - pasuje z Hondy Jazz
~volfi2
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
standardowo spalone siłowniki centralnego zamka - koszt nowych siłowników - 150 pln + 12 PLN za czteropak spożyty podczas wymiany :-)