Lista ocen Honda Stream (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Ktoś kiedyś w tym punkcie napisał: "jak na kieszeń studenta - może być!" Parafrazując Zamoyskiego "Takie mamy Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie". No, cóż... Spuśćmy kurtynę wstydliwego milczenia. Ale do brzegu, do brzegu - wszystko logicznie poukładane, nie trzeba się domyślać położenia ani funkcjonalność poszczególnych przycisków, pokręteł... Jak dla mnie trochę za bardzo do przodu wysunięty umieszczony w...
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Dla mnie jak w każdym japończyku- idealnie, wszystko pod ręką. Umiejscowienie lewarka skrzyni biegów- genialne. Nie trzeba odrywać ręki od kierownicy, machać lewarem jak np. w oplach. Deska rozdzielcza estetyczna i czytelna. Fotel wygodny na długie trasy. Podłokietnik u kierowcy i 3 płaszczyzny regulacji. z tyłu też kanapa jeździ tył przód w podziale 1/ na 2/3 + co bardzo lubiąmoje dzieci: regulowany kąt oparcia. Ostatni rzad bardziej...
~ProfesorW
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Wygodnie się wsiada .Duży zakres regulacji foteli. Szczególnie dobrze rozbudowana regulacja tylnej dzielonej kanapy.Schowków mało i niezbyt praktyczne. Praktycznie za to ,brak uchwytu na kubek ,bo to co ma nim być po lewej stronie jest nieergonomiczne. Przyciski na podłokietniku do otwierania okien są umieszczone zbyt blisko( w połowie drzwi) Codzienna obsługa typu wlew paliwa czy wymiana żarówek są bezproblemowe. Prędkość działania...
~Batumka!
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Honda nigdy nie wyróżniała się w tamtym czasie wodotryskami i ekstrawaganckimi rozwiązaniami dlatego ergonomia stoi na najwyższym poziomie. Wszystko pod ręką, bez żadnego przeładownia. Najpotrzebniejsze tylko funkcje, normalne przyciski, pokrętła. Uchwyt na puszkę pod ręką kierowcy. Gałka skrzyni biegów pod ręką, podłokietnik. W tym temacie to naprawdę najwyższa półka łatwej i intuicyjnej obsługi!
~Andrew
Minivan 2.0 i 4WD 158KM 116kW
Mimo iż design wnętrza stoi tylko na dobrym poziomie to wykonanie w posiadanej wersji zachwyca. Wstawki z włókna węglowego (carbonu), białe tarcze zegarów, sportowe fotele to element wyróżniający wersję JDM od europejskich. Kompletne fabryczne ospoilerowanie, inne lampy przednie oraz atrapa grila to cecha charakterystyczna owej wersji - jak dla mnie wygląda rewelacyjnie.
~Fatum7
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Jak to w japonczykach - wszystko na miejscu, bez zbędnych wodotryskow. Myślę, że 5 latek ogarnalby konsole w 5 min. Mi trafiła się wersja z 'zegarkiem' nad radiem, który zostawiłem, mimo wymiany radia. Do kieszonki koło zegarka idealnie mieści się paczka fajek.
~bartkochanski@gmail.com
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
wrzystko w zasiegu srednich i malych raczek japonskich inzynierow. Wszystko umieszczono tam gdzie powinno byc no moze ogrzewanie lusterek i regulacja swiatel zakrywa troche kolo kierownicy. Brakuje regulacji glebokosci kolumny kierowniczej.
~yasieq
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Duzo miejsca, krótkie siedziska , ale na dłuższych trasach stream jest lepszy od ufo , accorda2006 a nawet nowej mazdy 6 rocznik 2019 w sensie mniej męczy. Po złożeniu 2 i3 ciego rzędu foteli nie ma płaskiej podłogi niestety
~konrad1978@gmail.com
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Wszystko na swoim miejscu, bardzo trwałe wykończenie auta odporne na upływ czasu - materiały, nic nie trzeszczy nic nie piszczy, cisza jak w Kościele Duzy minus to brak zegarka - jest w firmowym radiu i dość smutny i monotonny kokpit
~wojciech.pisarek@skynet.be
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
minus za umieszczenie sterowania klimatyzacja za lewarkiem od biegow. Brak zegarka! Brak komputera pokladowego! Skladanie kanapy trzeciego rzedu wymaga sporo manipulacji.