Lista ocen Honda Stream (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Batumka!
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
W tym aucie to pojęcie, czyli jakość i cena są na najwyższym poziomie. Za niewiele pieniędzy otrzymujemy wysoką japońską jakość, której niestety brakuje ówczesnym plastykowym wynalazkom, które niczym się od siebie nie różnią. Żaden użytkownik Streama zadbanego i bezwypadkowego nie powie o nim złego słowa. Stream jest autem które powoduje, że nie ma się kompleksów na drodze, że nie denerwujesz się na dziurach, że nie martwisz się w sklepie czy...
~bartkochanski@gmail.com
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Tanszy niz Avensis/Sharan/SpaceWagon/Espace/mazda MPV/ ale tez troche mniejszy. Ceny jak do Civica tyla ze auto duzo bardziej niezawodne. W sumie to nudny jak flaki z olejem nic sie nie dzieje. Jak narazie najbardziej niezawodne auto jakim jezdzilem (wczesniej vw/audi/toyota) Polecam wszystkim tatusiom prowadzacym sportowy tryb zycia. Zlodzieje sie nim nie interesuja/ za to mamuski i owszem jak najbardziej;)
~konrad1978@gmail.com
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
za obecną cene autka na 04/2009 rok dostajemy auto dość smutne w środku bez wodotrysków w porównaniu z konkurencją, ale bezawaryjne, oszczędne, bardzo pojemne, nietuzinkowe i bardzo solidnie wykonane Autko ma podstawowe wyposażenie wystarczające 4x el szyby podgrzewi i ster lusterka, ABS, 4x AIR BAG, klimatyzacja, central zamek z pilotem Hondy, radio CD, wspomaganie kierownicy
~olfork
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Aż dziw bierze, że ludzie wolą peugeota 307 czy opla zafire które nie dorównują bezawaryjnością. W tych pieniądzach znacznie lepszy od konkurencji. Miałem kiedyś mazde premacy, poza tym że trochę była cichsza w środku to ogólnie masakryczna. Wiecznie w niej coś wysiadało...
~Paweł
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Hmmm... Kupiłem zaniedbanego gniota za ~5.000 zł. Dołożyłem 3.500 zł, żeby doprowadzić go do takiego stanu, żeby nie bać i nie wstydzić się nim jeździć. Według mnie auto oferuje naprawdę dużo za przeciętną rynkową cenę oscylującą ok. 10.000 zł.
~Grzegorz
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Bardzo dobre ratio. Auto trzyma cenę,ale jeżeli nie zależy nam na zbytnim komforcie w sensie bajerów,a na aucie które będzie przewidywalne to jest ono warte więcej, niż się za nie płaci.
~Fatum7
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Nie spodziewałem się, że kupując 16 letni samochód nie będę musiał nic w niego włożyć na starcie. Włożyłem... Wymieniłem radio na takie z Sony z Bluetooth i USB.
~ProfesorW
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Przeciętnie. Dziś za ok 10 tyś zł można kupić takiego Streama. Za takie pieniądze można mieć duże, bezpieczne ,japońskie stare auto rodzinne. Czy to dużo czy mało? Oceńcie sami.
~Radek
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Taki samochód to ze świeca szukać- polecam. Oczywiście ze sprawdzonym przebiegiem i po przeglądnięciu blacharki.
~Paweł G.
Minivan 2.0 i 156KM 115kW
Można tanio kupić auto z tym silnikiem 2,0 156 KM. Hondy ACCORD są prawie dwa razy droższe. Od Civika większy i pojemniejszy.