Lista ocen Honda Stream 1.7 i 125KM 92kW 2001-2007 (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Koszty mechaniczne - jak cię mogę. ASO Hondy bardzo pomaga w przypadku ****reli, których nie znajdziesz w necie czy Alledrogo. Część gratów wspólna z Civic VII generacji, ale silnik 1,7? To już USA i ew. Honda coupe. Przerażająco mała ilość zderzaków i przednich lamp do przedlifta. Reszta blach i gratów przypłynie z Anglii jeśli już nie znajdziesz ich w PL. Aha! Podane poniżej zużycie paliwa - LPG.
~Paweł Rybiński
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Za mały silnik i przez to auto nie należy do ekonomicznych. Pali mniej niż 2litrówka ale tylko przy superultradelikatnej jezdzie. Przy normalnej jezdzie 2 litrówka jest bardziej ekonomiczna. Sprawdzone osobiście dzięki znajomemu który ma 2.0
~ProfesorW
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Olej i filtry ze względu na LPG wymieniam co 10tyś km. Ceny elementów eksploatacyjnych przeciętne i przystępne. Opony 15' więc stosunkowo tanie. Mogę powiedzieć ,że auto jest tanie w utrzymaniu.
~Marek
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Jak na taką masę pali średnio 8,5-9 litrów jak się jeździ latem w trybie 12 zaworów to 7,5. Dużo zależy od nogi na trasie 130 pali 9 ze względu na krótką skrzynię.
~Marek
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Jak na tą masę i wielkość auta spalanie jest moim zdaniem mega dobre, ciężko żeby przekroczyć 10L, średnio 8-8,5L, sporo części pasuje z civika 7gen i nie są drogie.
~jasiu
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Autko jest dość masywne,ale tak jestem miło zaskoczony miasto 9 l,a trasa 7-8 l nie przekraczając 130.W Niemczech na austradzie przy prędkośći 140-160 10l to i tak myślę nie żle.
~WK70
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Latem w jeździe mieszanej około 50/50: 9,5 litra Zimą po mieście: 11-12 litrów. Podstawowe wymiany na przeglądzie czyli olej, filtry tak jak w Civicu z 2001r.
~Kristof
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Auto jak narazie nie naraziło mnie na jakieś większe wydatki, jeśli chodzi o ceny części które trzeba co jakiś czas wymienić, np. Klocki to ceny normalne.
~volfi2
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
ile razy bym go nie litrażował wynik 10/100 i to LPG, minimalnie co udało mi się uzyskać 8,7, max 13 ale to na serbskim gazie, w PL max 10
~kaj74
Minivan 1.7 i 125KM 92kW
Główne koszty to paliwo ,ja jeżdżę na gazie, 10 l w mieście to w tej klasie wynik doskonały.