Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback 1.3 i 84KM 62kW 1994-2000 (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Latem całkiem nieźle jak na samochód bez klimy. Zimą ogrzewanie jest wystarczające. Bardzo podoba mi się rozwiązanie nawiewu na nogi, otóż podczas tęgich mrozów załączenie nawiewu tylko na nogi powoduje lekkie przedmuchiwanie powietrza na przednią szybę. Dzięki temu od dołu mamy przyjemne ciepło a nie dostajemy po oczach żarem, ale ruch powietrza pod szyba gwarantuje jej pełna przejrzystość. No i pora na łyżkę dziegciu do tej beczki miodu:...
~Aria
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Miałam samochód bez klimatyzacji więc nie wiem jak z chłodzeniem, za to ogrzewanie pierwsza klasa - nawet przy 30st mrozach po 10 minutach jazdy w samochodzie robi się bardzo ciepło i przytulnie.
~Marecki
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Niestety minus tego auta - o ile ogrzewanie daje radę, o tyle dwie osoby po siłowni albo mocny deszcz za szybą powodują, że auto całkowicie zaparowuje.
~marek0895
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Wszystko w porządku, chociaż w zimie zaczyna grzać dopiero po przejechaniu około 1.5 kilometra.
~konsul1975@o2.pl
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
przez caly czas uzytkowania jedyna rzecza ktora w tym aucie sie spisala to klimatyzacja za to duzy plus:)
~optimus
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Bardzo dobre ogrzewanie w zimie. W lecie za wentylację robią okna.
~foyle
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Nie ma do czego się przyczepić .
Hyundai Accent I Hatchback