Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1994-2000 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romano
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na wielkość auta można sie pokusić o stwierdzenie doskonałe(auto jest małe, moja wersja 3 dzwiowa, jednak w środku moze spokojnie podróżować 4-5 pasażerów i w miarę ok wygodnie podróżówać. Tak więc jak na auta małe 3d jest miejsca dużo, jednak w porównwniu do merca 124, jagura, opla omegi to jest dużo mniej miejsca. Ale 4-5 osób spokojnie mogą podrużować komfortowo.
~Kolagen
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dla wysokiego faceta mało miejsca nad głową zarówno za kierownicą jak i na pozostałych fotelach (z tyłu w ogóle nisko...). Na nogawkach każdych spodni tuż nad kolanami mam symetrycznie wytarte (od koła kierownicy :)) - mało miejsca na długie nogi.
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na ta klase auta to bagaznik jest naprawde duzy!!miejsce dla kierowcy i pasazera w sam rza,szerokosc autka jest dosc spora wiec nie jest zle.Podobno z tylu jest troszke ciasno(mam fotel dosc dalekio odsuniety),ale to juz nie moj problem:)
~jacky81@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
w modelu 3d , troszke wiecej miejsca niz w peugot 206 , zalezy kto jezdzi(ja mam 185 cm wiec za mna duzo miejsca nie ma ), ale reszta gites
~Accent wymiata :) (K)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na tej wielkosci auto to jest naprawde bardzo dobrze
~puchalski@op.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
wyjątkowo dużo miejsca z tyłu jak na tak małe auto
~kitachi@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dla mnie dobrze, nie mam zastrzeżeń
~TOMEK/SUPER MASZYNA
NA TA KLASE AUTKA REWELACYJNY