Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback 1.4 i 60KM 44kW 1994-2000 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romano
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Mi obecnie się nie podoba to że nabyłem auto w którym padł wahacz(skrzywiony), dwa amortyzatory z tyłu do wymiany(po pewnym czasie) -cieknie z nich. Jednak to wady poprzedniego właściciela zresztą jak cała reszta. Mam auto obniżone przez co trzyma się drogi na zakrętach niezle(niejedne audi wyższej klasy nie moze tyle pojechać co ja) Jednak (opony 195/50/15) sprawiają że komfort jest słaby - sprawa też tego ze zawieszenie jest...
~Kolagen
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bez większych problemów. Stopniowo korozja zżerała mu wahacze, ale nie odnotowałem większych usterek. Hultaj słucha kierowcy, prowadzi się dobrze, mimo, że nie ma wspomagania.
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Zawieszenie dobrz e zestrojone,bylo twarde,i sztywne,a ja go troszke jeszcze utwardzilem ,obnizylemzeby nie nosilo przy duzej szybkosci(tak na wszelki wypadek):)
~jacky81@poczta.fm
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
troszkę za miękkie przy zakrętach , jak dla mnie ale wszystko kosztem komfortu(dziury polskie), wspomaganie bardzo czułe ale precyzyjne, na nasze drogi idealne,
~kitachi@wp.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Trochę twardy jak na nasze drogi, ale pewnie się jedzie
~TOMEK/SUPER MASZYNA
NA NASZE DZIURY REWELACJA
~Accent wymiata :) (K)
Wszystko super
~dziobak
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
jak zmienimy drogi to pogadamy
~amra
no problem