Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW 1995-2000 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kyjza- ŚWIĘTOCHŁOWICE kyjza@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Samochód po tuningu.Filtry, wydech, wąłki, świece, głowica itp Jest wspaniały,niezawodny, ekonomiczny no i ... ładny.Uwielbiam te autko.Ma na liczniku 200 km/h i tyle też jedzie ( na prostej a nie z górki) Spalanie jak w dieslu, przyspieszenie jak w sportowym wozie no tylko że wyposażenie seryjne i wykonanie to już osobna historia. Nigdy mnie nie zawiodło, a nie jeżdze "delikatnie".. Jest tylko jedna poważna wada: Bagażnik- a raczej jego...
~the-moon@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Jest na prawdę dobrze - znajomy ma Civic i jest u niego lepiej. Ale w końcu wydałem o połowę mniej niż on za auto z tego samego roku. Jest to moje pierwsze auto i na prawdę go lubię. Nie zawiodło mnie ani razu. Choć pewnie niedługo będę je zminiał to wspominać je będę z zadowoleniem. Zwinne dynamiczne bezpieczne (ABS,2xpoduszka pow.) przestronne ładne (kolor wiśniowy, fabryczny spojler i listwy progowe)
~Confucius
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Gdyby nie skłonność do pożerania samochodu przez rdze i korozji wachaczy to samochodu naprawde bylby bliski VW Golf. A tak jest dobrym koreanczykiem. Dobrym srodkiem transportu do osob ceniacych ekonomie i dosc dobre osiagi jak na tego typu samochod.
~frodopies
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Jak na samochód średniej (niższej) klasy - jest fenomenalny, chociaż jest to podobno wyjątkowy egzemplarz (ma trochę większe osiągi niż inne jak wynika z rozmów z ich właścicielami). Sprawił, że następnym samochodem jaki kupię będzie Hyundai
~przemekpajor@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
mi sie podoba, choc nie bylym zwolennikiem tej marki w chwili zakupu. O tym ze zostal kupiony zadecydowala okazjonalna cena i 12 miesiecy na silnik, ktorej udzielil sprzedajacy. Teraz coraz bardziej mi sie auto podoba
~vacekw@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Dla mnie autko jest kochane, spalanie doskonałe, dynamika jak na takie auto wspaniała (zmierzone 10,5 s od 0 do 100 km/h). Tylko ten mały bagażnik. Ale ujdzie ten mankament w tłumie. Całościowo samochód jest prawie idealny
~S.B.
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Nie mogę narzekać! Autko kupiłem za "śmieszne" pieniądze na zachodzie. Profilaktycznie wymieniłem rozrząd,oleje, filtry i jeżdzę.
~ZADOWOLONY
B. CICHE AUTKO, MOBILNE, BEZUSTERKOWE - POLECAM