Lista ocen Hyundai Accent I Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW 1995-2000 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~the-moon@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Wymieniłem amortyzatory przy 145 tys km. Słychać jakieś łożysko skrzyni - mechanik powiedział by się nie przejmować ale trochę to wkurza. Słychać nieco już wyciągnięty łańcuszek między wałkami rozrządu. Trochę słychać zawory. Jakiś przedmuch pojawił się na wylocie - gdzieś tuż za kolektorem wylotowym, ale mechnik zaspawał i jest cacy. Ogólnie nie zapeszając, nie ma na co narzekać.
~S.B.
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Jedyne co "poważnego" musiałem wymienić to bendix rozrusznika. Przy 160000 tyś mają też już dość prowadnice elektrycznych szyb, ale jeszcze działają. Problemy miałem tylko z lpg,na szczęście to przeszłość, bo znalazłem profesjonalistę od lpg,czego nie mogę powiedzieć o monterach instalacji. Niestety przy 16 tce trzeba dbać o gaz, jak ktoś chce "poszaleć" to proponuję wyłącznie na Pb.
~ms
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
sprzęgło hydrauliczne - wymiana pompki, po tej wymianie prawdopodobnie w serwisie przesunieto przewód hamulcowy do opony, przetarł się i mało brakowało do tragedii
~Kyjza- ŚWIĘTOCHŁOWICE kyjza@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Brak !!!!!!! Tam się po prostu nie ma co zepsuć. Jedyną elektroniką jest chyba zegarek ;)
~przemekpajor@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
stukanie przegubow, ale to normalne w tych warunkach w jakich jest eksploatowany
~vacekw@poczta.fm
żadnych poważnych usterek.