Lista ocen Hyundai Accent I (126) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~the-moon@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Jak na 3-drzwiowego hatchbacka jest na prawdę suuper. Z przodu wystarczająca przestrzeń, a i z tyłu zostaje dużo miejsca. Dla 4 osób pełen komfort. Oczywiście mocny punkt auta to spory bagażnik. 320-350 litrów. Plus dzielona kanapa, jest naprawdę bardzo dobrze. Pamiętam że bez problemu zapakowałem sporą szafę ze sklepu - na styk ;-). Auto spokojnie wystarcza dla 4 osób z pełnym ekwipunkiem na 2tygodniowy wypad w góry czy mazury pod namiot....
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Mam 176cm i nie narzekam na przestrzeń kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu już niestety ciaśniej, osoby wyższe mogą mieć spore problemy siedząc na tylnej kanapie - dlatego warto je wpuszczać do przodu. Gorzej, jeśli takich osób jest kilka :) Accent to niby auto 5 osobowe lecz raczej jak już to dla koreańczyków. Wiadomo, to są małe ludziki więc im tam będzie w 5os wygodnie - dla nas, europejczyków troszkę wyższych od nich już tak miło nie...
~mirmilasty
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Jak jedziesz z pasażerem, to trzeba się jednak umówić, kto trzyma rękę nad skrzynią biegów, bo jak moja pani się rozsiądzie, a nie jest ona z gatunku puszystych, to ciężko zmieniać biegi. Poza tym jak dla mnie całkiem OK (180cm). Z tyłu nieco gorzej - dwóch rosłych chłopów miałoby niemałe problemy w trasie, ale w tej klasie aut cudów nie można się spodziewać.
~Romano
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jak na wielkość auta można sie pokusić o stwierdzenie doskonałe(auto jest małe, moja wersja 3 dzwiowa, jednak w środku moze spokojnie podróżować 4-5 pasażerów i w miarę ok wygodnie podróżówać. Tak więc jak na auta małe 3d jest miejsca dużo, jednak w porównwniu do merca 124, jagura, opla omegi to jest dużo mniej miejsca. Ale 4-5 osób spokojnie mogą podrużować komfortowo.
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Accent I generacji to małe auto - Koreańczycy chcieliby, żeby to był kompakt, ale do klasy C dużo brakuje. Niemniej, wnętrze było całkiem przestronne, jeśli chodzi o miejsce na nogi. Szeroko nie było, chociaż kilka razy podróżowaliśmy w 5 na długie trasy i nikt się nie skarżył. Mogłoby być trochę więcej miejsca nad głową. Bagażnik w sam raz.
~Marek
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Głównie używam tego samochodu sam, czasami z pasażerem, więc miejsca jest dość dużo jak na 2 osoby, koleżanka nawet wspomniała kiedyś o komforcie siedzenia z przodu, z uwagi na brak dużej zabudowy między fotelami można spokojnie wygodnie ułożyć nogi. Jazda w 4 osoby również bez zastrzeżeń, jednak pojemność bagażnika ogranicza podróże na dłuższe wyjazdy.
~Paweł
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Fotel kierowcy ze wszystkimi możliwymi regulacjami powoduje, że nie można narzekać na zmęczenie niezależnie od przebytego dystansu. Jedyna wada to niskie usadowienie fotela, przez co zajęcie miejsca i wyjście z auta to mała gimnastyka. Dzieci na tylnych fotelach nie narzekają (nawet czasami się zdrzemną).
~marek0895
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Z przodu miejsca nie brakuje, problem pojawia się, gdy jedzie się z kompletem pasażerów. Kiedy kierowca ma długie nogi, osoba siedząca za nim ma za mało miejsca na nogi. Bagażnik jest zaskakująco pojemny, przy pakowaniu się w foliowe torby można jechać w 4 osoby na wakacje ;)
~parva_domus@yahoo.co.uk
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Kierowco- jezeli masz 185cm i wiecej i nie lubisz lezec w samochodzie to daruj sobie. Mam 186 i musialem sie przyzwyczaic do pozycji za kierownica, a chyba nie o to chodzi? Miejsce dla pasazerow- w 4 osoby jest ok, ale na dluzsza trase- 3 to max. (Wersja 3 drzwiowa)
~tomek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Ja mam 186 cm jako kierowca nie narzekam [żona też,ale twierdzi że wpada się do auta bo nisko są fotele(ona na codzien jeździ miniwanem)] jest dużo miejsca na nogi z tyłu chyba też bo nikt nie narzekał. ogólnie raczej sam urzęduje wiec mi wystarcza