Lista ocen Hyundai Accent I (107) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Kupiłem go za cenę samochodu niższej klasy. Dostałem więcej za mniej pieniędzy i to w dodatku z automatem, centralnymi zamkami i elektryką. Serwis musi kosztować jeśli chcemy jeździć samochodem w pełni sprawnym i nie zagrażającym innym uczestnikom ruchu a przede wszystkim nam samym. Zużycie paliwa i koszty z nim związane to odrębna sprawa bo zamiast dojeżdżać do pracy samochodem można wybrać rower i cieszyć się zdrowiem i pieniędzmi, które...
~Damiancvs
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
2800 tyle dałem, na co mam narzekać? Za taką kasę 9 miesięcy temu ludzie kupowali poprzednie modele: pony, nie kupiłem go od jakiegoś handlarza - tylko od kobiety, auto miała od roku, jeździła nim w długie trasy (znałem kobietę zanim kupiłem od niej auto). Auto idealne dla mnie, niezbyt zamożnego studenta który dużo jeździ, nie jest to auto dla szpanerów i niedowartościowanych ludzi ani dla rajdowców, raczej dla spokojnych studentów którzy...
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Oo cena jest superos,wynika to z tego,ze ludzie ktorzy nie znaja tej marki mysla ze to badziew!!i dobrze bo niech sobie kupuja te przedmioty przebłysku geniuszu niemieckich inzynierow,a potem naprawiaja:)ja tam wole hyundaia:)narazie nikt mnie nie przekona!!a propos,wiecie ,ze w audi w instrukcji obsulugi jest napisane ze silnik 1.9 TDI moze wziasc litr oleju na 1000km!!skandakl,a ten olej do tego silnika na tych piezowtryskach kosztuje ok 50...
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Autko takie można już kupić za 1000 zł, i to nieźle wyposażone. Mój miał klimę, centralny zamek z alarmem, elektryczne szyby z przodu, wspomaganie kierownicy, obrotomierz, regulację wysokości fotela kierowcy i regulację lędźwiową oparcia, a nawet regulację podświetlenie zegarów (deska rozdzielcza i tak prawie nie była podświetlona) - czyli bajery, których w starym Hyundaiu się nie podziewałem. Jakość też nie jest zła, wbrew obiegowej opinii.
~DamianCVS
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Auto kupione za 2800 w roku 2009 (1 stycznia), rok 1995, zadbane, trochę schodzi lakier z tyłu, wyposażenie: abs, pp, elektryczne szyby, webasto - było, el. szyberdach, środek czyściutki, zadbany, lakier nienajlepszy - jeździła kobieta więc auto jest delikatnie poobijane. Nawet dzisiaj za tą cenę trudno kupić auto, które tak dobrze jeździ. Ostatnio mniej jeżdżę - zrobiłem 20 000 przez 2 lata (kiedyś tyle robiłem w pół roku).
~MyDoom
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Za takie pieniądze ciężko kupić lepsze auto. Ja za swoje teoretycznie \"przepłaciłem\" bo można kupić nawet 2 tys tańsze niż mój ale silnik jest w doskonałym stanie i dlatego auto jest bezawaryjne. Oprócz tego bardzo często są bogato wyposażone (jak na te lata) i ładnie się prezentują. Drobne usterki można usunąć tanim kosztem, poważniejsze nie powinny występować.
~MG
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
W cenie zakupu Accenta kupimy podobne auto niemieckie starsze 5-10 lat, z przebiegiem (realnym) 2-3 razy takim, najczęściej mocno stargane, po przygodach itp. Tutaj jest szansa kupić auto od I właściciela, salonowe, młody rocznik. Jeśli nie patrzy się stereotypowo, tylko rozsądkiem (stat. niezawodności, stan auta), to hyundai jest naprawdę dobrym wyborem.
~angelika08-14
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Samochód pozwala żyć normalnie nie jest drogie używane w dobrym stanie za około 3500zł można kupić ubezpieczenie nie jest drogie gdyż mały silnik po którym nie idzie poznać że jest taki mały bo radzi sobie doskonale, mało pali. tani w utrzymaniu Samochodzić polecam
~jukiaccent hyundai
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Kiedy go kupowałem rozważałem jeszcze trzy inne marki, a klamka zapadła gdy rozpytałem o te autko kolegę.Miał model składany u Zasady,120.000 w cztery lata i bez awarii,to zadecydowało no i trzyletni okres gwarancyjny,który kończył się szczęśliwie tylko wbijaniem pieczątek :-)
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent I
9,7
~Łukasz z Rudy Śląskiej
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
za 5000 zł kupi sie taki wóz(podobnie jak siencento) który jest duży, wygodny, szybki, ekonomiczny, dośc tani w utrzymaniu za OC płace 280 zł na rok ! części są tanie ... dużo tańsze niż do fordów czy opli. Każdemu młodemu człowiekowi polecam hyundaia, pomimo jego wad:)