Lista ocen Hyundai Accent I (112) - Widoczność

Na liście zabraknie 171 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MyDoom
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Widoczność w tym aucie jest dobra, siedzimy nie za nisko, samochód jest dobrze przeszklony. Ja mam wersję 5-cio drzwiową więc czasem przeszkadza mi słupek środkowy - ale to nic nadzwyczajnego, to normalne dla tego typu auta. Lusterka są odpowiedniej wielkości - martwe pole prawie nie występuje. Szyby w mocny deszcz i przymrozki łatwo parują ale mgiełka znika bardzo szybko jeśli puścimy nawiew na szybę - to chyba również nic nienormalnego. Jak...
~tomek
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Komfort mnie tu zaskoczył gdyż nie myślałem że będzie tu lepiej niż w Vectrze B mniejsze auto do merca nie porównam bo to przepaść ale dużo lepiej niż w oplu po 400 km brak bólu pleców czy innych objawów. Fotele super obszerne z dużą regulacja [kierownica też regulowana] Trochę jest głośno powyżej 90 to przeszkadza i silnik za słaby na trasie jeśli klima dojdzie to tylko utrzymuje prędkość. W koło domu bajka.
~Łukaszek:)
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Troszeczke za wysoko tylna krawedz,ale nie jest zle,przenia szyba ok,a zastosowane dwa rozmiary wycieracek (od kierowcy 500mm,pasazera 450mm)podczas deszczu jest super rozwiazaniem.Wycieraczki oczywiscie regulowane czasy przerywanej pracy i duże lusterka(oba takiej samej wielkosci nie tak jak np.w golfie 4 który ma lewe mniejsze!!skandal!).Wewnetrzne dzien-noc.
~mirmilasty
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Krótko - jest dobrze. Nie ma nad czym się rozwodzić - widać drogę, przy cofaniu nie ma problemu, jedyne, na co można narzekać, to dość szeroki wspornik z przodu - czasem nie byłem pewien, czy tam jednak aby na 100% nie ma pieszego. No i może jestem przewrażliwiony, ale mam wrażenie, że lewy tył ma pewną dozę martwego punktu.
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Nie mam zastrzeżeń. Przednia szyba dosyć duża, boczne także, słupki nie przeszkadzają. Lusterka duże, lekkie przybliżenie - ja narzekać nie mogę. Co do tylnej szyby - jest ona mała ale nie aż tak żeby nie móc sobie poradzić przy manewrach z cofaniem (poza tym są lusterka).
~Marecki
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Z początku miałem wrażenie, że auto oferuje niewielką widoczność, ale z czasem, wsiadając za kierownicę kilku innych aut, uznałem, że widoczność jest wręcz doskonała, tym bardziej przez boczne lusterka.
~Paweł
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Mało który współczesny samochód daje możliwość zobaczenia maski z pozycji kierowcy. Taka sytuacja powoduje, że znacznie lepiej można wyczuć gabaryty auta. Do tyłu i na boki bez zastrzeżeń.
~bodekk@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 88KM 65kW
Do przodu i na boki nie ma problemu(waskie slupki-zaleta), przy cofaniu problemem jest wysoki kufer(jak w wiekszosci produkowanych dzis hatchback´ow), ale pomagaja duze lusterka boczne.
~Romano
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Z przodu jest ok. Choć czasem słupki przeszkodzą, ale to jak w każdym aucie. Z tyłu jak się patrzy w lusterka boczne da się przeżyć. Choć nie jest komfortowo może być.
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent I
9,7
~k7s5a2
Hatchback 1.3 i 75KM 55kW
Bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Duże lusterka zewnętrzne i połacie szyb. Nie ma problemu z parkowaniem tyłem pomimo, że mamy mały odwłok.