Lista ocen Hyundai Accent I (23)

~Paweł
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Jeśli ktoś potrzebuje uniwersalnego samochodu to jest to dobry wybór. Pięć osób na pokładzie się pomieści i dojedzie na miejsce. Zmieści się nawet jeszcze bagaż i pies. Ale jeśli ktoś szuka samochodu wyspecjalizowanego to nie jest nim Accent. Do miasta za duży w daleką trasę z rodziną za mały. A może właśnie w tym tkwi jego sekret, że to taki kundel bury co wymusza kompromisy ale wszędzie dojedzie i wszystko wytrzyma.
3,2
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Auto waży niceałą tonę, ze mną na pokładzie troszeczkę ponad. Jadąc w pojedynkę lub we dwójkę można mieć fajne osiągi. Niestety, po dołożeniu bagażu lub kolejnych osób auto traci na wigorze. Nie można oczekiwać od silnika 1.3 cudów ale jak na takie parametry to i tak jest fajnie. Szkoda tylko, że od około 2 tys obrotów robi się naprawdę bardzo głośno w kabinie. Przynajmniej słychać że silnik pracuje :) (Silnik)
~konsul1975@o2.pl
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
to jest jeżdżąca porażka auto sprowadzilem w 2005 z przebiegiem 98tys.km za niewielkie pieniadze i to mnie skusilo do nabycia tego auta. wynienilem rozrzad w aso po 3 latach przy 135000 km peka wymiana kol calego rozrzadu i głowicy o kosztach nie wspomne. Auto uzytkowala kobieta w cyklu miejskim jednorazo przejezdzane okolo 10 km i tak pare razy dzienie. ja jezdzilem nim od czasu do czasu. (Silnik)
~Aria
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Auto z duszą jakich teraz się już nie produkuje. Koreańczycy nie wyposażyli go w przepiękną sylwetkę ani rewolucyjne \"bajery\", ale stworzyli auto praktyczne, pojemne i bardzo przyjazne kierowcy.
~Yogi
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Samochód kupiłem jako nowy w 1996. Wersja podstawowa. Nie posiadał nic poza wspomaganiem kierownicy. Jeździłem nim 11 lat przejechałem blisko 170 tyś km. Silnik rewelacja,konstrukcja Mitsubishi 12 zaworów. Nietypowy ale oszczędny, bezawaryjny, całkiem przyzwoite osiągi. Przez cały okres użytkowania posiadał oryginalny wydech. Wymieniłem tylko złącze elastyczne. Po 8 latach (czyt.polskich zimach) zgnił wahacz prawy i musiałem wymienić. Po 150...
~marek0895
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Auto cały czas jest eksploatowane, a nie ma z nim poważnych problemów. Całość oceniam na mocną 4.
~suplim
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
jezdze tym samochodem 12lat bardzo czesto ostro a silnik wciaz niezawodny, lubi wysokie obroty, mozna dreczyc pedal do samej podlogi.. mimo malej pojemnosci to na skrzyzowaniach potrafi wyprzedzic nie jedno wieksze auto.. niekiedy takze duzo wieksze.. (Silnik)
~Marecki
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Super auto dla dwóch osób. hyundai popisał się dobrym wykończeniem i rewelacyjną mechaniką auta. W niewielkim aucie zastosowano bardzo wydajny silnik, przy czym pozostał on oszczędny i niezawodny. Autko posiada bardzo pojemny bagażnik, w którym niejednokrotnie zmieściły się rzeczy pięciu osób jadących pod namioty. Wnętrze jest dość spartańskie, ale przestronne. Zawieszenie stosunkowo wytrzymałe, elektronika bez zakłóceń, brak poważnych...
~optimus
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Jeśli ktoś szuka taniego z niezniszczalnym silnikiem samochodu to jest to oferta dla niego.
~jukiaccent hyundai
Hatchback 1.3 i 84KM 62kW
Doskonale dopracowny samochód,bezproblemowy jeżeli będę go kiedyś zmieniał to tylko na ten sam model.Ze względu na to ,ze latek mu przybywa a nadal niezawodzi naprawdę nie mam sumienia wymieniać go na inny.