Lista ocen Hyundai Accent I Sedan (44) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jiGsaw
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Praktycznie nic się nie dzieje, padł siłownik centrala z tyłu, czujnik otwartych drzwi, zablokowały się wycieraczki. Aczkolwiek, z wyjątkiem wycieraczek to w takim stanie kupiłem. Zaczął też piszczeć pasek od wspomagania. Silnik lubi sobie czasem popić oleju, u mnie to mikroskopijne ilości.
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Auto miało swoje lata, dlatego trzeba się było do kilku rzeczy przyzwyczaić, np. do zacinającego się zamka w tylnych lewych drzwiach albo do zamarzającego akumulatora w zimie. Poza tym - wymiana części eksploatacyjnych, co jest w końcu rzeczą normalną.
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Szwankują centralne zamki (podczas mrozów), nie działa przycisk od strony kierowcy (wiecie, ten od zapalania lampki i kontrolki otwarcia drzwi na desce), uszczelki w drzwiach się podejrzanie szybko zużywają (na szczęście nie przecieka).
~Komirke
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Do tych drobiazgów zaliczę korozyjność. Nie wiem jak u innych ale w moim przypadku sypią się prowadnice szyb w drzwiach i bierze go korozja na drzwiach, ale to pewnie przez to że nie był garażowany. Słabe są też klamki. Zamek centralny
~mirmilasty
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Od początku w zasadzie szwankuje mi bendix, ale nie na tyle, żeby coś z nim robić. W międzyczasie padł akumulator (miał prawo paść), zdechła linka do podnoszenia okna, coś telepie w hamulcach i się czasem zapiekają i takie tam.
~Marek
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Poza okresowymi wymianami oleju czy rozrządu nie wiem co to serwis. Pierwsza żarówka wymieniona przy 145tkm. Awaria centralnego zamka, ale był montowany eksternalnie, więc się nie liczy - to jakaś włoska produkcja.
~Bohors
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
żarówki postojowe padają ( już 2 szt wymieniłem ) , jak go kupiłem to musiałem wymienić tuleję gumowo-metalową na wachaczu podłużnym koszt to 46 zł w serwisie Hyundaia . Zaczynają się problemy z rdzą ,ale w końcu to autko ma 11 lat.
~nickt
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Po około 12 latach padł przełącznik od kierunkowskazów oraz światło przeciwmgielne, linki do elektrycznego otwierania szyb popękały i sparciały gumowe prowadnice szyb.
~Marcin
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
dal bym maksymalna liczbe gwiazdek, gdyby nie to ze dwa razy zatarla mi sie linka podnosnika szyb i raz wymienilem stacyjke. Poza tym OK nic tylko lac i jezdzic.

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michal, mszajna@go2.pl
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Największy problem w moim samochodzie to chyba szyby - ich prowadnice sie totalnie rozwaliły, zapewne na dziurach. Czasami po otworzeniu okna jest problem by je poźniej zamknąć.
Hyundai Accent I Sedan