Lista ocen Hyundai Accent I Sedan (46) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Rewelacyjne spalanie. Zimą w mrozy 30stopniowe pali 9l, latem w mieście 6,5-7 litrów, autostrada 150+ daje spalanie ok. 7,5-8 litrów. Jest niekwestionowanym mistrzem benzyny jeśli chodzi o długie trasy - przy moim stylu jazdy 5,5 litra, w rękach mojego ojca rekordowo 5,2 litra! Jeżdżę na 95, od 1999 roku była prowadzona statystyka spalania - lifetime 6,6 litra. Ceny napraw - drobne stłuczki kalkulują się nieźle, błotnik+zderzak+lampa ok...
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Na zużycie paliwa nie ma co narzekać, samochód pali najwyżej 7 litrów na setkę w ruchu mieszanym, nawet z włączoną klimą (w mieście około 8, na trasie można zejść gdzieś do 5,5). Przegląd robiłem u zaprzyjaźnionego mechanika, więc ze mnie nie zdzierał, a co do cen części... No, tu jest gorzej, zwłaszcza jeśli chcemy kupić nowe w serwisie. 1400 zł za pompkę do wspomagania - chyba kogoś pop... Zamienniki w sklepach są znacznie tańsze, ale rzadko...
~jiGsaw
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Na tle konkurencji wypada bardzo dobrze. Spalanie w mieście latem może wynieść 7 litrów, trasa przy mocnej jeździe i dużym załadunku też coś koło tego. Do 6 litrów dałoby się zejść. Gorzej zimą - przy dynamicznej jeździe w mieście + krótkie odcinki potrafi wziąć ponad 9. Jednak to i tak nieźle. Ceny części bardzo niskie (kompletny rozrząd ok 100zł).
~mirmilasty
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Jednak liczyłem, że spali mniej... Zwykle jeżdżę po mieście i na krótkich dystansach, więc mega-źle, ale jednak jak na osiągi autka 8 litrów to dość sporo. W trasie, jak się nie katuje i jest słoneczna pogoda - spalanie schodzi do 6,5 mniej więcej i tak jest dobrze. Ceny części i napraw znośne.
~XS
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Tak jak przystalo na stara konstrukcje silnika. Jesli sie nie docisnie pali 6,5 w innym przypadku (z klima) pali nawet 8,5 na trasie. W miescie ostatnio podczas upalu 9-10l/100. Przynajmniej plastiki nie trzeszcza (czym bylem mile zaskoczony).
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
W lecie nie zbiedniejemy w zimie trzeba wysupłać więcej grosza. Na trasie spalanie 6 litrów. Ceny - wiadomo w ASO zdzierają ale u znajomych mechaników mkożna za małe pieniądze naprawić Hultaja o ile się zepsuje.
~tomaszek
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Tu jest bardzo dobrze. Niezależnie jak auto traktujemy nie da się przekroczyć 6,5l. Być może jest to wyjatkowy egzemplarz - od nowości w jednych rękach ,wszystkie oleje filtry na czas.
~saabaru@poczta.neostrada.pl
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
Spalanie w normie (9l/miasto). Wymiana paska rozrządu po 60.000km.!!! Koszt przeglądu po 60.000 wynosi 2100-2300PLN!!! W ASO Rowera za te pieniądze wymienię uszczelkę pod głowicę i rozrząd!!!
~menua1@wp.pl
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
przy mojej nodze jezdze energicznie spala mi w lato 8-8,5 zima max 9 na trasie spokojnie mozna zejsc do 6,8-7,5 no chyba ze sie jedzie 160KM/h wtedy spali wiecej :)

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bohors
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
przy tych osiągach jest super , przy mojej jeżdzie ( 2/3 w mieście 1/3 odcinki do 15 km za miastem ) pali ok 7 l . Na trasie w zależności jak się jedzie , ja cisnę i pali prawie 6 l
Hyundai Accent I Sedan