Lista ocen Hyundai Accent I Sedan (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mirmilasty
Sedan 1.3 i GLS 60KM 44kW
Krótko - jest dobrze. Nie ma nad czym się rozwodzić - widać drogę, przy cofaniu nie ma problemu, jedyne, na co można narzekać, to dość szeroki wspornik z przodu - czasem nie byłem pewien, czy tam jednak aby na 100% nie ma pieszego. No i może jestem przewrażliwiony, ale mam wrażenie, że lewy tył ma pewną dozę martwego punktu.
~sztygar
Sedan 1.3 i 84KM 62kW
Nie mam zastrzeżeń. Przednia szyba dosyć duża, boczne także, słupki nie przeszkadzają. Lusterka duże, lekkie przybliżenie - ja narzekać nie mogę. Co do tylnej szyby - jest ona mała ale nie aż tak żeby nie móc sobie poradzić przy manewrach z cofaniem (poza tym są lusterka).
~creative
Sedan 1.5 i 16V GT 99KM 73kW
w porównaniu z innymi samochodami idealna widoczność, troche mniejsza z tyłu ale przecież jeździmy przodem, bardzo dobre lusterka boczne
~accent 94 1.3 12V
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
swietna w kazda strone, ale boczne szyby paruja. Standardowy staly nawiew na boki istnieje ale nie jest wydajny.
~btn
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Widoczność z przodu bardzo dobra, z tyłu trochę gorzej. Lusterka na szczęście są dobrej jakości, duże i można się nimi posiłkować :)
~Marek
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Dobrze w porównaniu z obecnymi produkcjami, jednakże bez większych rewelacji. Posiadam sedana i nie widzę końca samochodu.
~XS
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Na trasie b. dobra widocznosc do przodu z kolei do tylu juz jest niestety slabo. Przy parkowaniu przeszkadza zaokraglony ksztalt auta.
~Lars
Sedan 1.3 i GLS 75KM 55kW
Wszystko pięknie widać, wąskie słupki, dobre lusterka, obła maska trochę przeszkadza w parkowaniu, ale można się wyrobić
~hormir@polbox.com
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
z tylu zbyt szerokie wsporniki ograniczaja widocznosc i to w znacznym stopniu. Przeszkadz to podczas wycofywania na ruchliwa droge
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent I Sedan
9,8
10,1
~Jan
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Widoczność ok , zimą jedynie może parować tylna szyba ale po włączeniu podgrzewania problem znika.
Hyundai Accent I Sedan