Lista ocen Hyundai Accent I Sedan 1.5 i 88KM 65kW 1995-1999 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Autko takie można już kupić za 1000 zł, i to nieźle wyposażone. Mój miał klimę, centralny zamek z alarmem, elektryczne szyby z przodu, wspomaganie kierownicy, obrotomierz, regulację wysokości fotela kierowcy i regulację lędźwiową oparcia, a nawet regulację podświetlenie zegarów (deska rozdzielcza i tak prawie nie była podświetlona) - czyli bajery, których w starym Hyundaiu się nie podziewałem. Jakość też nie jest zła, wbrew obiegowej opinii.
~jiGsaw
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Accenta, który jeszcze sporo pojeździ można kupić w cenie 20 letniego golfa. Na pewno pojeździ dłużej mechanicznie od niego. Powinno się kupić egzemplarz bez korozji lub taki, w którym jest ona zrobiona. Potrafi wyjść szybciej, niż byśmy się tego spodziewali.
~Bohors
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
moje autko teraz jest warte ok 4,5 tyś , za tę cenę można kupić suzuki swift , i hyundai accent jest autkiem o niebo lepszym ( jeżdziłem suzuki swift - nic specjalnego, )
~urzytkownik accenta
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
kupilem za grosze doslownie i to full wypas oprucz ABS ma wszystko,niemieckie niech sie chowaja
~Jan
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Jak dla mnie super bo mieliśmy sprawne niezawodne auto za grosze.
~tutu rutu
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
zapłaciłam powyżej średniej ale był utrzymany no i ten rewelka przebieg
~hormir@polbox.com
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Troszke zadrogi jak na te klase i jakosc wykonania bez zwracania uwagi na drobiazgi
~Bertrand Malkiewicz
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
czy da się kupić lepszy samochód za 12000 PLN (2005)
~stas50@op.pl
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
cena jak na takie auto jest w normie
~tomaszek
Auto na plus