Lista ocen Hyundai Accent I Sedan 1.5 i 88KM 65kW 1995-1999 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomaszek
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Wspomaganie układu kierowniczego działa raczej w porządku. Co do prowadzenia nie ma jakiś specjalnych rewelacji prz prędkościach powyżej 130-140 nie ma zbyt dużej pewności prowadzenia. Duże znaczenie ma wyważenie kół oraz równomierność ich zużycia
~Adam/\'1987
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Bardzo dobre zawieszenie - Accent prowadzi się jak auto o klasę większe, to tego znakomicie wybiera i tłumi nierówności. Lekka nadsterowność tylko zwiększa przyjemność z jazdy. Plus świetny układ kierowniczy z dobrze dobranym wspomaganiem.
~Jan
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Przez okres użytkowania nic kompletnie nie robiłem nie wymieniałem nie było takiej potrzeby. Dobrze znosi polskie drogi. Szkoda tylko że moja wersja nie miała wspomagania.
~Bohors
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
zawieszenie twarde , takie jak lubię , z tyłu niezależne wachacze dbają o to aby auto nie wyjechało z zakrętu . Niestety jak to w twardych autkach słychać jak się jedzie po dziurach .
~jiGsaw
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Tył skacze na leżących policjantach, na nierównościach potrafi podskoczyć, mimo miękkiego zawieszenia nie wybiera zbyt dobrze nierówności.
~urzytkownik accenta
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
niezależne zawieszenie wszystkich kół ,odrazu daje znac o sobie,samochod jak przyklejony do drogi
~hormir@polbox.com
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
dobrze trzyma sie drogi, wystapily klopoty z przednimi hamulcami -nie zwalnialy uchwytu
~Darek
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
Nie za wygodne ale dość trwałe. Po 20 tyś km nic nie trzeba robić.
~andygoleniow
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
na poziomie przeciętnym ale jak na takie tanie auto do zaakceptowania

Usterki Hyundai Accent I

Hyundai Accent I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~stas50@op.pl
Sedan 1.5 i 88KM 65kW
jak na naszych drogach to bardzo dobry warunek że dbamy o opony
Hyundai Accent I Sedan