Lista ocen Hyundai Accent II Hatchback 1.5 CRDi 82KM 60kW 2003-2005 (4) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Helix
Hatchback 1.5 CRDi 82KM 60kW
I tutaj bywa róznie. Generalnie zalezy na jaki egzemplarz sie trafi. Bardzo czesto pada pompa paliwa, i ogolnie el. ukladu wtryskowego w silnikach CRDi , jednak zamienne z innymi modelami. Tutaj nie ma reguły jak dbasz tak masz. W egzemplarzu opisywanym wszystko działa super 0 usterek,no chyba ze pierdoły (zarowki etc). W innym egzemplarzu w rodzinie padla 2 razy pompa , silnik sie zatarł,bo padła pompa smarowania(kontrolki nic nie...
~władek
Hatchback 1.5 CRDi 82KM 60kW
- poszło sprzęgło (pedał trzeba naprawdę głęboko wciskać...jakaś pomyłka), - wtryskiwacz (ok. 1000 zł +robocizna, w ASO chcieli pompę wysokiego ciśnienia za 3600 zł wymieniać...), - problem z immobilizerem (auto unieruchomione) - wyciek z pompy olejowej (5-6 wizyt u 2 mechaników by zdiagnozować/naprawić problem)
~miaugust
Hatchback 1.5 CRDi 82KM 60kW
Jeśli miałem jakieś większe problemy, to tylko przez zaniedbania fachowfuf u których serwisowałem samochód.
~accent
Hatchback 1.5 CRDi 82KM 60kW
Wtryskiwacze, tak jak pisałem wcześniej, hamulec ręczny - wszystko zaniedbania poprzedniego właściciela.
Hyundai Accent II Hatchback