Lista ocen Hyundai Accent II Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW 1999-2005 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiak
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Po kilku miesącach było do wymiany zewnętrzne lusterko oraz zegar elektroniczny w desce rozdzielczej, a także reflektory, które parowały. Przez kolejne 4 lata nie trzeba było wymieniać nic. Jest jednak jedna rzecz, która niezmiennie doprowadza mnie do furii: zimą juz przy niewielkich mrozach zwłaszcza rano są potęzne problem,y z dosatniem się do samochodu. Konstrukcja drzwi i zamka centralnego jest jakaś taka popieprzona, że siłownik nie daje...
~Marino
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
na gwarancji wysiadł przepływomierz i pompa spryskiwacza. Po gwarancji wymieniłem plecionkę wydechu, klocki ham., tulejki stabilizatora - przód i to co eksploatacja - świece, oleje, filtry.
~POL
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
padł spryskiwacz za 60PLN, świeci się lampka silnika, ponieważ przepływomierz podobno nie działa (na aukcjach 160PLN), ale skoro nie widać różnicy to nie wymieniam
~Dominik
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Daje o sobie znać lekko wybity łącznik stabilizatora poprzecznego lewy tył. Poza tym słychać łożysko pompy wspomagania ukł.kierowniczego.
~JachuWojtan
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Poza wymianą cylinderków- nic. Odpukać, żeby tak było. Aha, szumi trochę pompa wspomagania, ale to kwestia łożyska.
~Adam
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Moje autko ma 10 lat, więc co jakiś czas coś się już sypie, ale generalnie nie jest źle.
~Maciej Burakowski, maciej.burakowski@onet.eu
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Trudno mi oceniać, mam go dość krótko. Kupiłem go z zepsutym siłownikiem centralnego. Od tego czasu nic.
~Sławek88
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
na razie nic sie nie popsuło, samochód jest serwisowany według zaleceń producenta
~eqs
4lata jedynie wymiana pompy wodnej ale to usterka producenta - bez problemu
~bandi 997@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Przy 9000 tyś km wymiana pompy wody (zaczęła szumieć - wymiana na gwarancji)
Hyundai Accent II Sedan