Lista ocen Hyundai Accent II Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW 1999-2005 (17) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JachuWojtan
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Na razie bardzo dobre. Jedyne w co zainwestowałem w to auto to wymiana cylinderków hamulcowych tył i płynu. Olej dał mi poprzedni właściciel. Części dość tanie, ale poziom golfa czy seitka to to nie jest. Teraz leję do niego tylko paliwo i oby tak jak najdłużej pozostało. Spalanie dość niskie, nawet jak się ma ciężką nogę. Latem 6,3 w cyklu mieszanym, teraz ok. 7-7,5l.
~Misiak
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Samochód, jak na swoją wielkośc, dosyć ekonomiczny, zarówno na benzynie, jak i na gazie. Benzyna - latem w mieście ok.7-7,5 l. zimą ok.8 l, na trasie przy raczej cięzkiej nodze ok.8 l., przy oszczędnej jeździe max 6,7-6,8. Gaz: miasto -ok.9 l., trasa - podobnie, czasem podejdzie pod 10 l. Oczywiście załadowany ludźmi potrafi i z 12 l polknąć
~Dominik
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Przy odpowiedniej jeździe (częste hamowanie silnikiem, jazda na piątym biegu od 50km/h) spalanie jest bardzo niskie - w mieście nie więcej niż 6,5 l/100). Na trasie można bez większych kłopotów uzyskać spalanie dużo niższe od 6 l/100km) pod warunkiem stosowania elementów ekojazdy.
~Radek
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Auto rekompensuje tym wszystkie niedociągnięcia. Z silnikiem 1.3 spala srednio 5,5L w jezdzie mieszanej na trasie , najmniejsze spalanie jakie uzyskałem to koło 4,7. Przy bardzo dynamicznej jezdzie tez nie zabija ok. 8L
~eqs
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Tej wielkosci samochod i z takim silnikiem naparwde nie mozna narzekac... tylko TRZEBA lac bezyne a ktora silnik zasuguje a nie ajkies najtansze szczochy...
~bandi 997@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Pb 95 6,5-7,5 trasa 5-6,5 z właczoną klimą. LPG 8-9 trasa 7,2-8,5 oczywiście z klimą!!! Ceny w ASO trzeba porównywać ale są umiarkowanie niskie!
~Adam
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Przy oszczędnej jeździe nawet w mieście nie przekracza 6,5l, jednak ja nie jeżdżę oszczędnie, więc rzadko schodzi poniżej 7l.
~Maciej Burakowski, maciej.burakowski@onet.eu
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
W mieście 6l-6,5l, trasa 4,5l-5l. Jestem zachwycony. Części tak tanie, że wolę go robić w ASO, bo nie ma prawie żadnych różnic.
~POL
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
najwięcej spalił 7-8 litrów, na codzień w korkach w Warszawie pali 6,5 litra, w trasie 6litrów
~edek z Wodzisławia Śl
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
samochód spala ok 5,7l w trybie miejski dość ekonomicznie jeżdże, przeglądy nie są drogie
Hyundai Accent II Sedan