Lista ocen Hyundai Accent II Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW 1999-2005 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiak
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Mimo rozmiarów auta, wcale niemałych i niedużej pojemności silnika, gdy auto prowadzi się w pojedynkę, a nawet z pasażerem jest całkiem mocne, zapewniając m.in odpowiednie przyspieszenie i bezpieczne wyprzedzenie. walor ten jednak radykalnie się zmniejsza przy większeym załadowaniu, jak przy zainstalowaniu LPG (na gazie przejechałem ok.1/4 przebiegu). Auto umiarkowanie wyciszone. Powyżej 110-120 km/h hałas zaczyna przeszkadzac, choć oczywiście...
~PPEERR
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Mam auto od nowości i nigdy mnie nie zawiódł Jak dla mnie rewelacyjne auto jak za tą cenę. Kupiłem w salonie nowy i jak dotąd 155 tys i mnie nie zawiódł. Rok temu zamontowałem gaz i tu trochę był ból bo przez kolektor plastikowy instalacja kosztowała prawie 3000 zl ale spalanie można powiedzieć, że nie wzrosło bo pali w granicach 8,5l.Może to śmieszne co napiszę teraz ale jest niesamowicie pojemny bo przewiozłem nim skuter piaggio hexagon...
~JachuWojtan
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Za ten silnik hyundaia trzeba pochwalić. Mimo, iż to malutki wypierdek, dodatkowo wysilony dość mocno, ciągnie dynamicznie sporego sedana. Auto dobrze wyciszone, tak do 110km/h. Powyżej 4-5k obrotów ten silniczek potrafi sporo, chociaż bardzo rzadko go tak katuje.
~POL
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
odpala, pracuje cicho i równo, ale pali się kontrolka silnika, ponieważ podobno Accent tak ma. Pracuje tak samo jak wcześniej, pali tyle samo, moc taka sama. muszę dolać 0,3litra oleju na 10000km Ocena 5, ponieważ nawet zapelenie się kontroliki nie wpływa na pracę silnika.
~Radek
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Silnik bardzo pozytywny , super ekonomiczny i cichy. Przyspieszenie do 100km/h lepsze od BMW 316 (e36)(spprawdzalem osobiscie ;) ) i wielu pozornie mocniejszych aut! Od 120km/h Wyrazny brak mocy! a raczej elastycznosci ogólnie mały sprinter ale tylko do 120km/h :)
~Dominik
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Dość elastyczny mimo sporego wysilenia (stosunek pojemności do mocy). Akceptowalna dynamika gdy jadę sam. Każdy kolejny pasażer wyraźnie ogranicza temperament silnika.
~eqs
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Silnik jak na taka mala pojemnosc sprawuje sie moim zdanie bardzo dobrze bije silniki wieksze... i nawet mozna odczuc troszeczke dynamiki ;]
~Adam
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
cichy i dynamiczny, przy spokojnej jeździe również ekonomiczny, prędkość maksymalna 187km/h
~Maciej Burakowski, maciej.burakowski@onet.eu
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Jak dla mnie mógłby być bardziej elastyczny. Jest za to cichy.
~Sławek88
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
silnik szybko sie zbiera i jest dynamiczny, dobrze wchodzi na obroty
Hyundai Accent II Sedan