Lista ocen Hyundai Accent II Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW 1999-2005 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
To niepozorne lecz zgrabne autko jest u nas niedoceniane dzięki czemu ceny są dość atrakcyjne ale też nie znajduje się w kręgu zainteresowań złodziei. Nietrudno jest znaleźć auto krajowe, bezwypadkowe, od pierwszego właściciela. Egzemplarze sprowadzane z zagranicy mają zazwyczaj dużo bogatsze wyposażenie ale często także \"przygody\" tuszowane przez handlarzy.
~Maciej Burakowski, maciej.burakowski@onet.eu
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Kupiłem go bardzo tanio (jakieś 3 tys. mniej niż rynkowa średnia), od starszego pana, który kupił go w polskim salonie, dostałem faktury zakupu, wszystkie papiery. Słowem: dałem grosze za fajne autko. Oprócz podartego fotela i popękanej tapicerki w bagażniku nic mu nie dolega. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Samochód więcej warty, niż kosztuje. I tyle.
~JachuWojtan
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
REWELACJA. Udało mi się kupić go bardzo okazyjnie. Gdybyście chcieli kupić jakiegoś golfa lub inne VAGi w takim stanie jak mój to kilka tys. więcej trzeba dać.
~Adam
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Moja wersja jest dość skromnie wyposażona: klimatyzacja, centralny zamek z pilotem, nie ma natomiast poduszek, ABS, el. szyb itp
~Sławek88
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
jakość użytych materiałów nie jest wysoka ale nie moge powiedzieć ze coś zaczyna skrzypieć albo trzeszczeć, sam jestem zaskoczony
~edek z Wodzisławia Śl
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
szkoda że nie było lepszego wyposażenia ale spasowanie jest dobre, stuków nie słychać chyba że w schowku jest nieporządek
~bandi 997@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Nowy sam. segmentu B+ dobrze wyposaż., dorze wykonany za ... skromne 33000 PLN (rabat za klimę i rocznik) to dla mnie REWELACJA!!!!
~krzysztofg gliwice
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
wszystkie zale wpisalem wyzej moze jeszcze serwis wiele do zyczenia
~eqs
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
Nic lepszego w tej cenie mozna sie naparwde milo zaskoczyc
~b.ostrowski@rp.pl
Sedan 1.3 i 12V 86KM 63kW
9000 upustu za rocznik 2000 (kupiony we wrzesniu)
Hyundai Accent II Sedan