Lista ocen Hyundai Accent III Hatchback 1.4 97KM 71kW 2006-2011 (6)

~Tomeko
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Nie jestem handlarzem i nie chce sprzedac swojego Accenta.Samochod niezawodny.Spelnia nasze oczekiwania w 100%. Zostal swiadomie wybrany i kupiony,pewnie dlatego odbierany jest przez nas bardzo pozytywnie. Poprzedni Accent (1,5 97r) dojezdzil do 200tys km i zostal sprzedany w rodzinie. Samochod solidny,prosty. Brak w nim fajerwerkow i elektronicznych komplikacji.
3,5
~m
Hatchback 1.4 97KM 71kW
jako samochód do spokojnej jazdy sprawuje się całkiem przyzwoicie - w zwiąku z tym że b szybka jazda odpada, mogłby mniej palić!
2,2
~janus
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Oddałem radio do serwisu w grudniu ,to jeszcze czekam na naprawę, OGÓLNIE NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIE WIĘCEJ TEGO ZŁOMU!!!!!!! Aktualny przebieg 11 890 km.
~tomekopole
Hatchback 1.4 97KM 71kW
super autko za w miarę przystępną cenę jak dla mnie (jeżdżę nim do pracy czasem gdzieś dalej) jest doskonałe oczywiście, że są lepsze i apetyt rośnie w miarę jedzenia he także następnym razem możliwe, że kupię coś z serii I :) pozdrawiam
~k
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Sliczne autko za niewielką cenę, z dobrym wyposażeniem. Nie ma z nim zadnych problemów. W porównaniu do Toyoty jest cichszy, twardszy i mniej pali.
~Mikon
Hyundai Accent III Hatchback