Lista ocen Hyundai Accent III (17) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pit
Sedan 1.4 i 97KM 71kW
Smialem sie, ze dostane to auto do uzytkowania (wczesinej opel vectra). Dostel 1,5 roczne i przebieg 15.000km - do tej pory czyli jakies 60.450km. Zero problemow. Zero!!! Tak, ja tez w to nie moge nadal uwierzyc. Jedynie co przeskadza to glosnosc silnika od 120km/h do 160km/h. Powyzej 160 cisza i szum powietrza. Vmax - 210km/h :D Obwodnica Bialobrzeska. Aha, wyminilem 3 razy filtr powietrza, 4 zarowki :) A tak to olej i benzyna i but!!!...
~Tomeko
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Nie jestem handlarzem i nie chce sprzedac swojego Accenta.Samochod niezawodny.Spelnia nasze oczekiwania w 100%. Zostal swiadomie wybrany i kupiony,pewnie dlatego odbierany jest przez nas bardzo pozytywnie. Poprzedni Accent (1,5 97r) dojezdzil do 200tys km i zostal sprzedany w rodzinie. Samochod solidny,prosty. Brak w nim fajerwerkow i elektronicznych komplikacji.
~tomekopole
Hatchback 1.4 97KM 71kW
super autko za w miarę przystępną cenę jak dla mnie (jeżdżę nim do pracy czasem gdzieś dalej) jest doskonałe oczywiście, że są lepsze i apetyt rośnie w miarę jedzenia he także następnym razem możliwe, że kupię coś z serii I :) pozdrawiam
~Jc
Hatchback 1.5 CRDI 110KM 81kW
Za te pieniądze nie da się kupić nic lepszego na codzienne dojazdy do pracy. Średnio wygodny i do tego brzydki, ale wszystko rekompensuje spalanie i bezawaryjność. Kobiety uważają, że jest ładny, ale dla mnie tragedia wizualna.
~luk_forever
Sedan 1.4 i 97KM 71kW
Wygodny mały sedan, o ciekawej stylizacji, komfortowym zawieszeniu i przestronnym wnętrzu. Dynamiczny silnik, który nie spala przesadnie dużo paliwa: 8,5L/100KM(LPG). Przestronny bagażnik (400L)
~Hultaj
Hatchback 1.5 CRDI 110KM 81kW
Jednym się podoba wygląd Accenta III innym nie. Kwestia gustu. Najważniejsze jest to, że nie jest awaryjny i nie trzeba z nim jeździć do warsztatu z byle pierdołą.
~k
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Sliczne autko za niewielką cenę, z dobrym wyposażeniem. Nie ma z nim zadnych problemów. W porównaniu do Toyoty jest cichszy, twardszy i mniej pali.
~janus
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Oddałem radio do serwisu w grudniu ,to jeszcze czekam na naprawę, OGÓLNIE NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIE WIĘCEJ TEGO ZŁOMU!!!!!!! Aktualny przebieg 11 890 km.
~Waldemar
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Jedyny zauważony mankament to skłonność silnika do wibracji przy próbie (gdyż tego unikam) pracy na wysokich obrotach (ok 4000).
~m
Hatchback 1.4 97KM 71kW
jako samochód do spokojnej jazdy sprawuje się całkiem przyzwoicie - w zwiąku z tym że b szybka jazda odpada, mogłby mniej palić!