Lista ocen Hyundai Accent III (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macrom@vp.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
przejechałem swoim accentem 7000 km w ciągu 6miesięcy wiem wiem rekordów nie biję ale dobrze mu się przyjrzałem, spalanie które podałem wynika z wskazań komputera ale po weryfikacji "łopatologicznej" nie stwierdziłem różnic to znaczy tankowanie do pełna - jazda - tankowanie do pełna na tej samej stacji i kalkulator w łapę i stuk puk stuk puk... i się zdziwiłem wskazania komputera dokładnie pokrywają się z moimi obliczeniami. Polecam...
~Alex
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
My car is depended on my driving style. When i m driving like a racing guy the fuel consumption is getting higher. But when i m driving a lot relaxed for example 5th gear and 100km/H its not drinking but smelling the fuel. I went to Turkey with this car with my wife from Gdansk and average usage of fuel was 5.5 with full bagaznik and 140km/H speed.
~Vesoly
Sedan 1.4 i 97KM 71kW
standardowe zużycie paliwa jak na silnik 1.4 ale nawet niskie biorąc pod uwagę, że ma on 97KM Przy jeździe wyłącznie miejskiej (Warszawa rano i wieczorem po 20-30km) i dużym natężeniu ruchu spalanie wynosi 9-10l/100km W trasie poniżej 7l ale jadąc oszczędnie nawet można zejść do 5.5l (jaz
~Jc
Hatchback 1.5 CRDI 110KM 81kW
Ciekawostka - komputer pokazuje ciągle spalanie na poziomie 6,5 litra, a ja przy każdym tankowaniu sobie kalkuluję i nigdy nie wyszło mi więcej niż 5,7 litra. Dodam, że samochód 90% czasu jeździ po dużym 500 tysięcznym, zakorkowanym mieście.
~Tomeko
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Mysle,ze zuzycie w miescie na poziomie 7-7,5 litra to wynik naprawde dobry. Zwlaszcza,ze na dystansie 10-ciu kilometrow ledwo sie zdazy dobrze rozgrzac. Trasa 5,5-6,0 to jest rewelka dla mnie. P.s. Nie mam ciezkiej nogi (wiek sredni zaawansowany ;-))
~Hultaj
Hatchback 1.5 CRDI 110KM 81kW
4,8 l/100 km w trasie to rzeczywiste zużycie paliwa. Jest to bardzo dobry wynik. Wymieniam tylko płyny eksploatacyjne i części, które się zuzywają tj. klocki i tarcze hamulcowe w ciągu 7 lat użytkowania tego samochodu.
~Łukasz
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Przegląd po 45tys. - koszt 865zł,byłoby powyżej 600zł, ale wymieniono sworzeń wahacza przedniego, polskie drogi wykończą każde zawieszenie. Dość drogi jest filtr paliwa w dieslu-ok.175zł wymiana co 30tys.
~rozczarowany
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
tu jest bardzo dobrze, faktycznie spalanie dosc niskie, miedzy miastem a szybsza jazda za miastem nie za duza roznica w spalaniu przeglady dosc drogie (I - 700 zl, II-1200 zl)
~Łukasz
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Spalanie- miasto-6,2l,trasa, można śmiało zejść na 4,6l przy spokojnej jeździe.Cena pierwszego przeglądu gwarancyjnego to 546zł.
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent III
10,8
~ipanema3@tlen.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
no tu jest \'rewela\'(procz przegladow - bo wiem ze na 15.000 km - koszt okolo 700 pln a to juz lekka przesada)