Lista ocen Hyundai Accent III (11) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m
Hatchback 1.4 97KM 71kW
na zakrętach szczególnie tych szybszych (>120) odnoszę wrażenie jakby brakowało docisku z przodu i auto nie prowadzi się super pewnie! na nierównościach na zakrętach samochód traci przyczepność i ma skłonności do sporej podsterowności! jak na nowy samochód to zawieszenie roche jest a głośne!!przy prędkościach powyżej 120 samochód jest b. podatny na boczne wiatry co powoduje nie przyjemne wrażenie że samochód jedzie wybrana przez siebie ścieżką...
~luk_forever
Sedan 1.4 i 97KM 71kW
Komfortowy, a jednocześnie dający pewność prowadzenia. Auto jak na małego sedana prowadzi się bardzo pewnie. Jeżdżę "normalnie" i jestem zachwycony charakterystyką zawieszenia. Jeździłem większymi autami i często miałem odczucie, że są twarde i niewygodne.
~Hultaj
Hatchback 1.5 CRDI 110KM 81kW
Układ jezdny w sam raz, ani nie jest za miękko, ani za twardo. Na zakrętach mogłoby być troszkę lepiej, bo przy większej prędkości trzeba uważać, ale to nie jest też samochód sportowy.
~ipanema3@tlen.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
3+,troche dziwny, moze po peugeot inne samochody sa twarde, przy predkosciach powyzej 130 km/h nie mam dobrego \'czucia\'auta
~rozczarowany
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
tak jak napisalem rok temu dosc dziwny, strach szybciej jechac ponad 140km/h-samochodu sie nie czuje
~Łukasz
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Komfortowy,nie odczuwamy zbytnio nierówności naszych dróg.Zbyt mocne wspomaganie,wymaga przyzwyczajenia.
~Jc
Hatchback 1.5 CRDI 110KM 81kW
Mógłby lepiej kleić się do drogi. Zawieszenie jak na nasze drogi to całkiem trwałe.
~Tomeko
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Jak to u Accenta nie chce sie zepsuc. W poprzednim modelu bylo to samo.
~janus
Hatchback 1.4 97KM 71kW
Bardziej wychyla się w zakrętach niż poprzedni model,na dziurach trzeba uważać
Dziennik kosztów dla Hyundai Accent III
10,8
~wacor f
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
głosne zawieszenie przy krótkich nierównościach