Lista ocen Hyundai Accent III Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW 2006-2011 (15)

3,4
~rozczarowany
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
ok, zrywny, oszczedny , troche glosny jak zimny ale to diesel, jak rozgrzany to cicho (Silnik)
~ipanema3@tlen.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
jak na auto tej klasy 4+, przyspieszenie bardzo dobre (Silnik)
4,1
~macrom@vp.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
przejechałem swoim accentem 7000 km w ciągu 6miesięcy wiem wiem rekordów nie biję ale dobrze mu się przyjrzałem, spalanie które podałem wynika z wskazań komputera ale po weryfikacji "łopatologicznej" nie stwierdziłem różnic to znaczy tankowanie do pełna - jazda - tankowanie do pełna na tej samej stacji i kalkulator w łapę i stuk puk stuk puk... i się zdziwiłem wskazania komputera dokładnie pokrywają się z moimi obliczeniami. Polecam... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Łukasz
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Świetna kultura pracy tej jednostki,elastyczny,cichy,mając 2000obr/min można już śmiało wyprzedzać! (Silnik)
3,5
~czeczen79@vp.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
drogie przeglądy.... moja żona ma również roczne auto, chevroleta lacetti..i płaci za przegłady 2 razy mniej.... (Stosunek jakość/cena)
~Łukasz
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Praktycznie cały czas jeżdżę z włączoną klimatyzacja, zima lato, silnik w ogóle nie pokazuje przy tym spadku mocy. (Silnik)
~migal@kopernik.org.pl
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
mam od pół roku hyundaia z silnikiem diesla 11o KM. Wspaniałe auto do jazdy po mieście i na zakupy. Bardzo dobre - wybitne hamulce, wielka moc przy małej wadze chociaż przy większych szybkościach (ponad 185) trochę go przestawia co związane jest chyba (nie jestem specjalistą) z małymi gabarytami. Jesli ktoś nie ma kompleksów to bardzo polecam ten model- w pełnym wyposażeniu kosztuje naprawdę niewiele. wadą ale to każdego turbo jest że trzeba... (Stosunek jakość/cena)
~Kleber
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
Biegi wchodzą poprawnie, często wsteczny nie za pierwszym razem, wysprzęglamy i po problemie. (Skrzynia biegów)
~Alex
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
My car is depended on my driving style. When i m driving like a racing guy the fuel consumption is getting higher. But when i m driving a lot relaxed for example 5th gear and 100km/H its not drinking but smelling the fuel. I went to Turkey with this car with my wife from Gdansk and average usage of fuel was 5.5 with full bagaznik and 140km/H speed. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~wacor f
Sedan 1.5 CRDI 110KM 81kW
silnik diesla doskonały do 3000 rpm nie słychać silnika podczas jazdy (Silnik)
Hyundai Accent III Sedan