Lista ocen Hyundai Atos I (99) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomecom@tlen.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
drobiazgów jest bardzo mało, toteż nie ma co się psuć i \"uprzyjemniać\" życia kierowcy. Po pewnym czasie, szczególnie zimą mogę nieco skrzypieć plastiki, ale to przypadłość wielu aut za rozsądne pieniądze. Należy dbać o dobry stan połączeń elektrycznych w okolicy silnika. Kostki elektryczne łączące rozrusznik z zasilaniem lubią korodować, przez co auto może odmówić posłuszeństwa. Na szczęście naprawa trwa 10minut, a jej kosz to 20zł. Jeśli...
~Driver
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Urwana linka od lusterka. Popsuty czujnik świateł cofania - 50 PLN Pęknięte szkło lusterka po dostaniu się śniegu w zimie i zamarznięciu. Wszystkie gumy w zawieszeniu. Tarcze przednie - wymiana oczywiście. Po zakupie zżarł mi 2 komplety opon bo był walniety nieustawialny kąt pochylenia kół przednich - był robiony rozwiert i jest OK, ale zaden palant gumiarz przez 2 lata tego mi nawet nie zasugerował.
~blade94@vp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
swietnie przebieg 280000 tysiecy poprzednim włascicielem firma Pocztex samochód zakupiony przezemnie w roku2003 z przebiegiem 200000 tysiecy jesli chodzi o drobiazgi wymiana zarówek w desce rozdzielczej doskecenie deski rozdzielczej i wszystkich plastików regeneracja cylinderków hamulcowych tył kosz częsci 50zł a i komplet łozysk przód tył 100 zł wymiana samodzielna
~rafalB
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Wychodza na przegladach: zly Eprom, odklejony klocek hamulcowy, peknieta kopulka, cieknace tloczki hamolcow tylnych, filtr paliwa nie chcial sie rozstac z przewodami, dziura w tlumiku (odglos pikujacego Ju 87) - to nie byly nagle zdarzenia ujawnialy sie na okresowych przegladach, a najwazniejsze ze zaplacil Hyundai wiec to drobiazgi...
~MaciejS; Prime@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Oczywiście świat nie jesty idealny. Trafił mi się egzemplarz, w którym po pół roku na zderzaku zaczął odpadać lakier. Oczywiście usterkę usunięto w ramach gwarancji, ale po kolejnym pół roku stało się to samo. Teraz podobno bardziej się postarali, ale wcale się nie zdziwię, jeśli za kilka miesięcy znów będę musiał odwiedzić lakiernika.
~Fabian
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Samochód nigdy mnie nie zawiódł, w najtrudniejszych zimowych warunkach odpalał 100/100. Prawie 10-cio letni samochód sprzedałem z sprawnym oryginalnym akumulatorem. Nasza centra mogła by się uczyć... Nadwozie i podwozie oczywiście bez śladów korozji.
~best_group_leasing@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
zimą wszystkie mają ten sam problem tzn: odpala dopiero po średnio 3 razach. wada fabryczna bo 1 raz zmienili mi termostat i nic nie dało. Apeluję do wszystkich jeśli macie gwarancjię to z niej kożystać może w końcu usuną tę wadę raz na zawsze.
~JA
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Auto się nie psuje. Tylko zużywa. W trakcie 7 letniej eksploatacji zaliczylismy tylko trzy awarie: pęknięcie alternatora, miski olejowej i zapieczenie się cięgien od wycieraczek. A w tym czasie auto przejechało ponad 100000 km.
~RobertP rpyzel@gazeta.BezSpamu.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Fatalne mocowanie tylnej półki, zrywa się regularnie. Zamki klapy przedniej i bagażnika lubią być przesmarowane WD-40 lub czymś podobnym. Filtr paliwa czasem trzeba wymienić z przewodem, tak się zapieka
~bojol@xl.wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Urwana linka prędkościomierza , zacinający się central , pęknięty plastik do regulacji w lusterku pasażera , łuszczenie się lakieru na przednim zderzaku , awaria tylnego światła przeciwmgłowego , k