Lista ocen Hyundai Atos I (101) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomecom@tlen.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak dla mnie (osoba 180cm) za mało miejsca na nogi. Jako kierowca odsuwam siedzenie maksymalnie do tyłu. W takim stanie rzeczy osoba siedząca za mną musi być naprawdę mała, by mogła podróżować wygodnie. Z przodu u pasażera pełen komfort. Przy odsunięciu jego fotela do tyłu podoba historia jakz fotelem kierowcy.
~dybkowa@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
z perspektywy kierowcy więcej niż dobrze, gorzej na tylnej kanapie przy komplecie pasażerów, ale jak na takie małe auto bardzo dobrze, Co mnie osobiście bardzo pozytywie zaskoczyło to przestrzeń nad głową, jest jej nawet więcej niż potrzeba co przy moim wzroście 185 jest bardzo istotne.
~Mariusz (mariuszt@alma.waw.pl)
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Przód: zimą w kurtce jest jak w puszce, latem ujdzie, za mało miejsca na nogi, za dużo na kapelusz. Tył: 3 osoby o rozmiarze azjatyckim lub 2 o rozmiarze europejskim. Wsiada się jak do dorożki, siedzi jak na krześle, chwalą to wszyskie ciocie i babcie moje i kolegów z pracy.
~chefren@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Na pewno nie zgubimy kapelusza przy wsiadaniu. Siedzimy wysoko jak na koźle. Żadnego schylania się. Z tyłu tak samo i też dla 2 osób. Ja z tyłu zmieściłem 4 ale to już było rodeo. Bagażnik malutki ale po złożeniu siedzeń 3 świniaki na stojąco z korytem.
~Zyrol81
Hatchback 1.0 i 58KM 43kW
Dla kierowcy ok, jest bardzo wygodnie. Pasażer z przodu też bardzo wygodnie. Z tyłu? No cóż. Pasażerowie z tyłu siedzą wyżej, co na plus, za to miejsca na nogi mało. W jasna dorosła osobę i dziecko da się jechać. I to max.
~wampum
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Niestety w porównaniu do poprzednika (Ibiza 1,0 94r). Miejsca jest mniej, z przodu siedzi się jak na krzesłku, nie można wyprostowac nóg a z tyłu trzeba mocno rozkraczyć nogi żeby się zmieścić (mam 1,83cm wzrostu).
~asmen5@wp.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jak na takie małe i wąskie autko, to i tak dość wygodnie bo wysoko się siedzi i nie trzeba aż tyle miejsca na nogi, ale przesada, -że na 5 osó(choć rejestrowane), z tyłu to tylko na 2 osoby, i już nawet dziecko to i tak ciasno.
~Michal Rybicki
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Cala 4-ka sie miesci, znacznie lepiej niz w 126p i lepiej niz w Tico ,ale to nie Audi A8. Z tyłu pasażer się czuje na nierównych drogach niczym kartofle na przyczepie. Więc nie mordujce swoich dzieci i zabezpieczcie sie w inne auto.
~Kuba
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Biorąc pod uwagę ogólne gabaryty samochodu to miejsce dla kierowcy i pasażera to luksus. Z tyłu trochę mniej miejsca - 2 osoby jeszcze jakoś sobie dadzą radę, trzy tylko na niedużych dystansach.
Dziennik kosztów dla Hyundai Atos I
7,2
~marek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Z przodu bardzo dobrze (chyba, że ktoś jest koszykarzem), dużo miejsca nad głową, z tyłu za mało miejsca na nogi. No ale nie ukrywajmy, to nie jest samochód na wakacyjne wyjazdy dla całej rodziny.